01 Şubat 2017 Çarşamba 17:07
Deli Divane 191.bölüm fragmanı 2 Şubat Perşembe Kanal 7 Sakhsi'nin Tel Planı
 Kanal 7 ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her akşam yeni bölümleriyle yayınlanmaya devam eden Deli Divane dizisi 191.bölüm ile 2 Şubat Perşembe günü sevenlerinin karşısına çıkıyor. İşte detaylar..

 

Haftanın her akşamı yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya devam eden Hint Yapımlı Deli Divane dizisinde heyecan devam ediyor. 2007 – 2010 yılları arasında Hindistan’da yayınlanan ve reyting rekorları kıran Deli Divane dizisi 191.bölüm ile 2 Şubat Perşembe akşamı ile ekranlarda oluyor.

Birbirinden önemli gelişmelerin yaşandığı Deli Divane dizisinde son bölüm gelişmeler şu şekilde;

190.BÖLÜM ÖZETİ

Vasundhara Sakhsi’nin odasında hamilelik belgesi bulur. Sakhsi belgenin Malti’ye ait olduğunu belirtir ve başındaki bu beladan kurtulur. Hamile olduğunu Vasundhara’dans aklayan Sakhsi Malti’yi zor duruma sokmuştur.

Ragini ise Malti’nin tedirgin tavırlarından şüphe eder ve bu işin peşine düşer. Sakhsi bulduğu her fırsatta Khushi’yi azarlar ve onu korkutur. Buna tanık olan Tamanna ise gördüklerini annesine anlatır.

Ragini ise çizgiyi fazla aşan Sakhsi’ye dersini vermek için plan yapar. Bu plan içerisinde Animol da çok destek olur. Alekh ise dondurmacıda iş bulur ve Khushi ile arasının eskisi gibi olmasına da çok sevinir.

Sakhsi’nin tek derdi ise Alekh’in yakınlaşıp bebeğin ondan olduğuna Vasundhara’ya inandırmak olur.

Son Güncelleme: 01.02.2017 17:08
Yorumlar

Google+'da Paylaş