28 Ocak 2017 Cumartesi 13:21
Deli Divane 187.bölüm fragmanı 29 Ocak Pazar Kanal 7
 Kanal 7 ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan Deli Divane dizisinde heyecan devam ediyor. Adım adım finale yaklaşan Deli Divane dizisi 187.bölüm ile 29 Ocak Pazar günü yayınlanmaya hazırlanıyor. İşte detaylar..

 

Her bölümü merakla takip edilen ve Bollywood yıldızlarının başrollerinde oynadığı Deli Divane dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. 29 ocak Pazar günü 187.bölüm ile ekranlarda olmaya hazırlanan Deli Divane dizisinde yine birbirinden gelişmeler yaşandı.

Son olarak 186.bölüm ile hayranlarının karşısında olan Deli Divane dizisinin son bölümünden gelişmeler şu şekilde;

SON BÖLÜM ÖZETİ:

Sakhsi Alekh’i kötü düşünceler ile etkiler ve Khushi’ye biraz sert davranmasını ister. Sakhsi’nin davranışlarından dolayı etkilenen Alekh ise Khushi’ye ceza verir.

Ragini’ye Vasundhara karşısında zor durumda bırakmak için planlar yapar Sakhsi bu kez de kafayı Alekh’e takmıştır. Sakhsi Alekh’e sert bir baba olma konusunda öğütler verir. Alekh ise Khushi’ye kızar ve cezalandırır.

Vasundhara’ya kendini iyi göstermek için ise elinden geleni yapar. Sakhsi ardından Ragini’yi huzursuz etmenin yollarını arar. Sakhsi, Tamanna ve Khushi’yi kendine çeker.

Ragini zor dönemler geçirir ve Animol onu hiç yalnız bırakmaz. Sakhsi evden çıkar ve çocukları okuldan alma bahanesiyle hapishaneye gider. Ragini yerine Sakhsi’ye güvenen Vasundhara Khushi’nin ilgilenmesi için görevini ona verir.

Son Güncelleme: 28.01.2017 13:21
Yorumlar

Google+'da Paylaş