23 Ocak 2017 Pazartesi 19:00
Deli Divane 182.bölüm fragmanı 24 Ocak Salı Kanal 7 Sahksi’nin Planı

Kanal 7 ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Deli Divane dizisinde heyecan devam ediyor. 182.bölüm ile 24 ocak Salı günü yayınlanacak olan dizi ile ilgili ayrıtılar sizlerle!

Haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında olmaya devam eden Deli Divane dizisi artık büyük finale doğru yaklaşıyor. 2007-2010 yılları arasında Hindistan’da yayınlanan ve ardından ülkemiz Türkiye’de de büyük ilgi gören Deli Divane dizisi yeni bölümü ile 24 Ocak Salı akşamı sevenlerinin karşısına çıkıyor.

182.bölüm ile ekranlarda olacak Deli Divane dizisinde yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

SON BÖLÜM ÖZETİ:

Vasundhara Sadhana’nın ölümünün ardından onun ardına kurulan yardım derneği ile ilgilenmeye başlamıştır. Ragini ile birlikte durumu olmayan çocuklara yardım faaliyetleri yürüten Vasundhara böylelikle kendisini iyi hisseder.

Sadhana’nın anılarını yaşatmak için kurulan yardım derneğinin işlerini Vasundhara ile birlikte yürüten Ragini de oldukça yoğundur. Dernekten yardım alan Sahksi ise Alekh’in  hayatını kurtarmıştır.

Vasundhara bunun üzerine Sahksi’nin Alekh için doğru kişi olduğunu düşünür ve evlenmelerini ister.

Sahksi’nin farkir olduğu için zengin bir aileye gelme fikrini kabul edeceğini düşünen Vasundhara bu fikri işleme koyar. Vasundhara’nın kibirli tavrına çok sinirlenen Sahksi’nin aklına bir plan gelir.

Son Güncelleme: 23.01.2017 19:30
Yorumlar

Google+'da Paylaş