22 Kasım 2016 Salı 13:07
Deli Divane 120.bölüm fragmanı 23 Kasım Çarşamba
Kanal 7’nin en çok ilgi gören dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Deli Divane dizisinde heyecan tüm hızıyla sürüyor. 23 Kasım Çarşamba günü 120.bölüm ile yayınlanacak olan dizi ile ilgili bilgiler sizlerle…
 
Haftanın her günü yeni bölümleriyle sevenlerinin karşısında olan dizi Deli Divane ile ilgili son gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Bollywood yıldızlarının oyuncu kadrosunda yer aldığı Deli Divane 23 Kasım Çarşamba günü 120.bölüm ile yayınlanıyor.

Orijinal ismi Sapna Babul Ka Bidaai olan Deli Divane dizisi Hindistan’da 8 Ekim 2007 tarihinde yayınlanmıştır. 13 Kasım 2010 tarihinde final yapmıştır.
Ülkesinde 1 bölümü 20 dakika yayınlanan Deli Divane dizisi Türkiye’de ise 4 bölüm birleştirilerek 80 dakika yayında kalıyor. Sara Khan, Parul Chauhan, Angad Hasija gibi isimlerin yer aldığı Deli Divane dizisi reytinglerde üst sıralarda yer alıyor.

Dizinin son bölümünde Ranvir doğru bilgiye ulaşmak için her yolu dener ve bu kez halanın yaşadığı yer araştırma kararı alır. Halanın yerini bulur ve bu sefer de halanın söyledikleri ile birlikte farklı yollar izlemeye başlar. Yeni şüpheli ise Vasundhara olacaktır.
 
Türü: Romantik ve Dram
Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar
Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh).
Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar
Yapım yılı: 2007
 
Son Güncelleme: 22.11.2016 17:08
Yorumlar

Google+'da Paylaş