21 Kasım 2016 Pazartesi 14:22
 Deli Divane 119.bölüm fragmanı 22 Kasım günü neler olacak?Ülkemizde en çok takip edilen diziler arasında yer alan Deli Divane, Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaktadır. Hint sinemasının en ünlü isimlerinin bir araya geldiği başarılı yapım ülkemizde de çok beğenildi.

Dizi 22 Kasım günü 119.bölümü ile ekranlarda olacak. Haftanın her günü yeni bölümleri yayınlanmakta olan Deli Divane dizisinde yeni bölümde neler yaşanacak merak ediliyor.

Gündüz kuşağının vazgeçilmezi haline gelen Deli Divane dizisinde yeni bölümde Vasundhara’nın sırrı ortaya çıkabilir. Dizinin yeni bölümünde Sadhana ile birlikte Alekh doktoru aramaya devam etmişlerdi.

Ragini ile Ranvir ise büyük halanın peşine düşmüşlerdi. Ranvir doğru olan bilgiye erişmek için çıktığı yolda karşılaştıkları nedeniyle adeta şok yaşayacak.

Büyük hala Ranvir’e Interjit’in ilk önce Ambika ile evleneceği bilgisini vermiştir. Bu bilgiyi alan Ranvir büyük bir şaşkınlık yaşayacak ve dizinin ilerleyen bölümlerinde bu durum önemli gelişmelere neden olacak.

Vasundhara ise hırsları için yapamayacağı bir şey olmadığını söylemekten çekinmez ve  bu yolda gerekirse büyükbabayı dahi öldürebileceğini söyler.

Tüm bunlar yaşanırken; Alekh ile Sadhana ise yalan otopsi raporu veren doktoru aramaya başlamışlardı. Doktoru ararken Alekh ile Sadhana, Vasundhara ile karşı karşıya gelirler.

Ambika ve Sadyen; Sadhana’nın bir şeyler bildiğini fakat söylemediğini anlarlar. Yeni bölümde Alekh ile Sadhana’yı zor anlar bekliyor fakat ikili bu işin içinden çıkmayı başaracaklar.

Son Güncelleme: 21.11.2016 14:23
Yorumlar

Google+'da Paylaş