20 Kasım 2016 Pazar 21:27
Deli Divane 118.bölüm fragmanı 21 Kasım özeti tüyolar
 Kanal 7 ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Deli Divane dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi 21 Kasım Pazartesi günü 118.bölüm ile ekranlarda olacak ve fragmanı yayınlandı. İşte detaylar..

 

Haftanın her günü saat 16.00’da ekranlarda olan ve Kanal 7’nin Hint yapımı dizilerinden bir tanesi olan Deli Divane ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Ülkesi Hindistan’da 2007-2010 yılları arasında yayınlanan ve her bölümü 20 dakika olan Deli Divane dizisi ülkemizde 4 bölüm birleştirilerek 80 dakika yayınlanıyor.

21 Kasım Pazartesi günü 118.bölüm ile ekranlarda olacak dizide son yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

Son bölüm özeti:

Sadhana ve Alekh doktoru aramaya devam eder. Ragini ile Ranvir de büyük halanın peşindedir. Büyükbabanın ölümünün ardındaki büyük sır aralanmak üzeredir! Doğru bilgiye ulaşmak için Ranvir tüm yolları aramaya devam eder ve bu kez büyük halanın yaşadığı yere gider.

Ragini ile birlikte yollara Ranvir ise haladan öğrendiği bilgiler ile şok olur. Interjet’in ilk önce Ambika ile evleneceğini söyler ve daha sonra kararın değişmesine Vasundhara’nın neden olduğunu söyler.

Sadhana ve Alekh de diğer yandan yalan otopsi raporunu veren doktorun peşinden iz sürmeye devam ederler. Vasundhara ile karşılaşan ikili bakalım gerçekleri bulabilecek midir?

Deli Divane dizisi her gün Kanal 7’de!

Son Güncelleme: 20.11.2016 21:28
Yorumlar

Google+'da Paylaş