18 Kasım 2016 Cuma 18:58
Deli Divane 116.bölüm fragmanı ve özeti 19 Kasım Cumartesi tüyoları
Kanal 7’nin en çok takip edilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla izlenen Deli Divane dizisi 19 Kasım Cumartesi günü 116.bölümü ile yayınlanıyor! Dizi ile ilgili bilgiler sizlerle!
 
Romantik ve dram türünde yoluna devam eden Deli Divane dizisinin orijinal adı da Sapna Babul Ka Bidaal’dir. 2007-2010 yılları arasında hayranlarının karşısında olan Deli Divane dizisi Türkiye’de de büyük ilgi gördü.
Yaz döneminden bu yana Kanal 7 yayın akışının en çok ilgi gören yapımı olan Deli Divane dizisi 19 Kasım Cumartesi günü yeni bölümü ile yayınlanmaya hazırlanıyor. İşte 116.bölüm ile ilgili bilgiler;

116.bölüm özeti:
Doğru bilgiye ulaşmanın yollarını aramaya devam eden Ranvir bu kez de büyük halanın yerini araştırmaya başlar. Ranvir Ragini ile birlikte yollara düşmüştür ve haladan öğrendiği bilgilerle birlikte şok olur.

Hala, Interjet’in Ambika ile evleneceğini söyler ve sonradan bu kararın değişmesine de Vasundhara’nın neden olduğunu belirtir. Büyük hala, Vasundhara’nın hırsı uğrunda yapamayacağı şey olmadığını ve büyükbabayı öldürmekten çekinmeyeceğini belirtir.

Sadhana ve Alekh de bir yandan yalan otopsi raporunu veren doktoru araştırmaya devam ederken diğer yandan da Vasundhara ile karşı karşıya gelirler. Ambika ve Sadyen ise Sadhana’nın bir şeyler gizlediğini anlar.

Künye
Türü: Romantik ve Dram
Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar
Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh).
Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar
Yapım yılı: 2007
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai
 
Son Güncelleme: 18.11.2016 23:34
Yorumlar

Google+'da Paylaş