16 Kasım 2016 Çarşamba 22:29
Deli Divane 114. Bölüm Fragmanı 17 Kasim ÇArşamba 2016 Kanal 7 Ranvir Katili Buldu

Deli Divane 114. bölüm fragmanı her zaman olduğu gibi yine Kanal 7 ekranlarında sizlerle olacak. Yayınlanan fragmanında Ranvir rahipten yeni bilgiler elde ederek büyükbabasının katilini ele geçirmek üzere harekete geçer. Elde edilen bilgilerin teyide ihtiyacı olduğunu bilmekte ve bu yolda kendini yönlendirmektedir.

Kanal 7 ekranlarında hergün saat 16.00 da oynayan dizide öğrendiği bilgiler eşliğinde harekete geçen Ranvir, Sadhana ile işbirliği içerisine girmektedir. Dedesinin katilini bulmak üzere çalışmalara başlayan Ranvir  yeni bilgiler elde edebilmek için rahiple tekrardan bi görüşme yapar. Rahip ise Ranvire lafı dolandırmadan direkmen dedesinin katilinin ismini söyler. Ranvir dedesinin katilinin Intirejit olduğunu öğrenince inanmak istemez ancak yinede bu bilgiyi Sadhana ile paylaşır ve delil aramaya başlarlar.Sadhana Intirejit'in odasına gizlice girerek odada ipucu aramaya başlar. Bu sırada duylan ayak sesleri üzerine birisinin geldiğini anlar ancak yapacak bişeyi yoktur. Gelen kişi Ambika'dır. Ambika Sadhana'nın hareketlerinden şüphelenir.

Bu arada Navin ise şirkettedir.  Hasta olan Intirejit şirkete gidememektedir. Bunu fırsat bilen Navin ise Intirejitin şirket hesaplarını kendi üzerine geçirmeye başlar. Durumun farkında olmadan Ranvir ve Sadhana büyükbabanın katilini ortaya çıkarmak için detaylı çalışmalarına devam etmekte kararlıdır. Hep birlikte gelişmeleri 16 Kasım 2016 tarihinde saat 16.00 başlayacak olan yeni bölüm ile öğreneceğiz.

Hint dizi kuşağının başarılı ve heyecanlı dizileri arasında yer alan Deli Divane (Bidaai) dizisi Hüzünlü bir aşkın büyüleyici hikayesini anlatmaktadır.

DİZİ hAKKINDA kANAL TARAFINDAN YAPILAN ANITIMINDA ŞU BİLGİLER YER ALMAKTADIR.

Hint sinemasının ünlü yıldızları Angad Hasija, Parul Chauhan ve Sara Khan’ın yer aldığı bu uzun soluklu dizide Sadhana ve Ragini’nin duygusal hikâyesi anlatılıyor. Ailesini kaybettikten sonra Ragini’nin ailesi ile birlikte yaşamaya başlayan Sadhna, Rajvansh ailesinin zihinsel engelli oğlu Alekh’e öğretmenlik yapmaktadır. Alekh’in annesi Vasundhara, oğlunun durumunun günden güne iyiye gittiğini görünce Sadhna’ya olan güveni daha da artar ve ondan Alekh ile evlenmesini ister. Sadhna, Vasundhara’yı kırmamak için yaşadığı tüm karasızlıklara rağmen bu evliliğe razı olur. Diğer yandan ailenin üniversite eğitimi için Amerika’da bulunan oğlu Ranvir de mezuniyetinin ardından eve geri döner ve abisinin düğün hazırlıkları esnasında Sadhna’nın kız kardeşi Ragini ile tanışır. Kısa zamanda birbirlerine âşık olan Ranvir ve Ragini’de evlilik kararı alır. Ancak Ragini’nin oğluna layık bir gelin olmadığını düşünen Vasundhara onların arasını bozmak için planlar yapar.Geçen zaman içerisinde Sadhana ve Alekh’in evlilikleri içerisinde sürpriz gelişmeler yaşanmaya başlamış ve Alekh zihinsel problemlerinden kurtulmuştur. Ancak bu sürecin ardından Alekh ve Sadhana arasında şiddetli tartışmalar başlayınca Vasundhara, Sadhna’yı evden kovar. Zamanla Alekh, Sadhana’ya yaptıklarından pişmanlık duyar ve onunla yeniden barışmak ister ancak Sadhana bir intihar eylemcisinin bombalı saldırısında hayatını kaybetmiştir.Sadhana’nın başına gelenleri öğrenen Alekh’in akıl sağlığı yeniden bozulur. Ancak onu ve Ragini’yi bekleyen büyük bir sürpriz vardır.Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü Deli Divane her gün saat 16.00’da yeni bölümleriyle Kanal 7 ekranlarında…

Künye

Türü: Romantik ve Dram

Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar

Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh).

Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar

Yapım yılı: 2007

Ülke: Hindistan

Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai

Son Güncelleme: 16.11.2016 23:56
Yorumlar

Google+'da Paylaş