15 Kasım 2016 Salı 03:13
Deli Divane 113.bölüm fragmanı 16 Kasım Büyükbaba’nın ölümünde şüphe!

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint  dizilerinden olan Deli Divane dizisinde heyecan devam ediyor. Her gün reytinglerde üst sıralarda yer almayı başaran dizi 113.bölüm ile 16 Kasım Çarşamba günü hayranlarının karşısında olacak. İşte detaylar..

Ülkesi Hindistan’da 2007-2010 yılları arasında yayınlanan ve her bölümü ile hayranlarını ekran başına kilitleyen Deli Divane dizisinde heyecan tüm hızıyla sürüyor. Bölüm başına 80 dakika yayınlanan Deli Divane son olarak 112.bölüm ile yayınlandı.

16 Kasım Çarşamba günü 113.bölümü yayınlanacak olan dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son Bölüm özeti:

Sadhana ve Ranvir rahipten duydukları ile birlikte çok şaşırırlar. Rahip büyükbabanın ölümünde Rajvanların bir parmağının olduğunu ifade eder ve işler bu noktadan sonra karışır.

Sadhana ve Ranvir büyükbabalarının ölümünün hakkında araştırma yapmaya ve ipucu bulmaya devam ederler. Büyük zorluklarla ulaştıkları rahipten şaşırtıcı bir bilgi alan ikili büyükbabalarının ölümünde Rajvaslardan birinin parmağının olduğunu öğrenirler.

Sadhana buna pek inanmasa da Ranvir duruma şüphe ile yaklaşır. Alekh ile evlendiğinden beri kapısı kilitli odada ne olduğunu merak eden Sadhana ise tüm cesaretini toplayarak Vasundhara’dan deponun anahtarını ister.

Praka’nın Sadhana ve Alekh’in aşkını anlattığı kitap ise ödül alma başarısı gösterir. Ranvir’in tüm bu dertlerinin yanı sıra bir derdi daha vardır o da Navin’i kontrol etmek.

Her bölümü merakla takip edilen Deli Divane ile ilgili gelişmeleri sitemiz ayrıcalığı ile takip edebilirsiniz.

Yorumlar

Google+'da Paylaş