14 Kasım 2016 Pazartesi 18:36
Deli Divane 112.bölüm özeti 15 Kasım Salı tüyoları

Hindistan yapımlı diziler arasında yer alan Deli Divane dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi son olarak 111.bölümü ile 14 Kasım Pazartesi akşamı ekranlarda oldu. Deli Divane ile ilgili haberimiz ve merak edilenler sizlerle..

Haftanın her günü hayranlarının karşısında olmaya devam eden Deli Divane dizisinde heyecan devam ediyor. Ülkesi Hindistan’da 2007-2010 yılları arasında Sapna Babul Ka Bidaai isminde yayınlanan Deli Divane dizisi ülkemizde Kanal 7 ekranlarında yayınlandı.

Hindistan’da 739 bölüm yayınlanan ve her bölümü 20 dakika yayınlanan Deli Divane dizisi ülkemizde ise 4 bölümü birleştirilerek 80 dakika yayınlanıyor. Dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

Son bölüm özeti:

Ranvir’in şirket için çok önemli bir toplantıya katılmaması ile birlikte babası da kalp krizi geçirir. Vasundhara ise Ranvir’i evinden kovar. Ranvir’in işi ihmal etmesinin ardından Interjet çileden çıkar. Şirketin mali durumunu Ranvir kötüye sürüklemiştir ve katılması gereken toplantıya da gitmez.

Vasundhara oğlunun bu ihmaline daha fazla göz yumamaz ve Ranvir’i evden kovar. Alekh ise tamamen iyileşmek ister ve Sadhana’dan okuma yazma dersleri alır.

Ranvir evden kovulmasının ardından Alekh’in geçmişte yaşadığı olayı bulmaya odaklanır. Ranvir ve Sadhana ise el ele vererek geçmişin izini sürmeye başlarlar. Yıllar önce ölen büyükbabasının gerçek ölüm sebebini bulmak için çaba göstermeye devam ederler.

Deli Divane dizisi her gün Kanal 7 ekranlarında olmaya devam edecek ve bizler de gelişmeleri sizlerle paylaşacağız.

Yorumlar

Google+'da Paylaş