13 Kasım 2016 Pazar 16:16
Deli Divane 111.bölüm özeti 14 Kasım Pazartesi neler yaşanıyor

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Deli Divane dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi son olarak 110.bölümü ile 13 Kasım Pazar günü sevenleriyle buluştu. İşte detaylar..

Bir dönem Hindistan’a damgasını vuran ve her bölümü merakla takip edilen Deli Divane dizisi Türkiye’de Kanal 7 ekranlarında takipçileri ile buluşmaya devam ediyor. Her bölümü reyting rekorları kıran Deli Divane dizisi son olarak 13 Kasım Pazar günü sevenlerinin karşısında oldu.

14 Kasım Pazartesi günü 111.bölümü yayınlanacak olan dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son Bölüm özeti:

Ranvir’in gizemli hallerinden iyice şüphelenmeye başlayan Sadhana onu takip etme kararı alır. Issız bir yerde Ranvir’in yabancı biriyle konuşmasına tanıklık eden Sadhana takibine devam eder.

Son dönemlerde evdekilere ilgi göstermeyen ve Ragini ile de ilgilenmeyen Ranvir yakınında olan Sadhana’nın dikkatini çeker. Sadhana Ranvir’in telefon konuşmasına tanıklık eder ve nelerin peşinde olduğunu öğrenmek için onu takibe geçer.

Sadhana Ranvir’in daha önce hiç görmediği bir kadınla buluşmasına şahitlik eder. Kadın da Sadhana’nın kendilerini izlediğini anlar ve Ranvir’e durumu anlatır. Ranvir’in çok önemli bir toplantıya katılmamasının ardından babası çıldırmıştır.

Ranvir yengesine yakalanır ve artık yaşadığı olayları daha fazla saklayamaz Gerçekleri Sadhana’ya itiraf eden Ranvir için yeni bir dönem başlar. Deli Divane dizisi her gün Kanal 7’de!

Yorumlar

Google+'da Paylaş