12 Kasım 2016 Cumartesi 12:01
Deli Divane 109.bölüm fragmanı 12 Kasım’da neler olacak?
 

Sevilen Hint dizisi Deli Divane, Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Her gün yeni bölümleri ile ekranlara gelen dizide Cumartesi günü oldukça dikkat çeken gelişmeler yaşanacak.

Alekh, Sadhana için doğru kişi olmadığını düşünüyor ve bu ikisinin de zor günler geçirmesine neden olacak. Alekh arkadaşı Slokh ile Sadhana’nın bir araya gelmesinin daha iyi olacağını düşünüyor.

Slokh ise geçtiğimiz bölümde, Alekh’in Sadhana’sız yapamayacağını anlamıştı ve bu nedenle Alekh’e başka bir plan yapmayı teklif etmişti. Sadhana ilk başta Slokh’a karşı çıksa da yeni bölümde bu oyuna dahil olacak.

Alekh’in tedavisi için Slokh’un teklifini kabul eden Sadhana, ailenin geri kalanından da gizli yapılan bu plana bir anda dahil olur.Yeni bölümde Sadhana’yı zor anlar bekliyor.

Hint sinemasının en ünlü isimlerinin yer aldığı Deli Divane dizisinde heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Yeni bölümde Sadhana, Alekh için iyilik yapmak isterken bir anda kötü olan taraf gibi görünecek.

Alekh’in yaşananlara nasıl tepki vereceği bilinmiyor fakat iyi etkilenmesi de beklenmiyor. Sadhana iyilik yapmak isterken girdiği zor durum yüzünden çok üzülecek.

Slokh ise yaptığı planın başarılı olmasını beklerken şaşıracak. Alekh’in annesi Vasundhara’nın yaşananlardan haberi olması durumunda Sadhana evden dahi gönderilebilir.

Yeni bölüm Deli Divane’yi kaçırmayın, Kanal 7 ekranlarında haftanın her günü yayınlanıyor.

Son Güncelleme: 12.11.2016 16:54
Yorumlar

Google+'da Paylaş