10 Kasım 2016 Perşembe 18:22
Deli Divane 108.bölüm özeti 11 Kasım Cuma tüyoları

Kanal 7 ekranlarının fenomen yapımları arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Deli Divane dizisinde heyecan devam ediyor. Deli Divane 108.bölümü ile 11 Kasım Cuma günü ekranlarda olmaya hazırlanıyor. İşte detaylar..

Haftanın her günü sevenlerinin karşısında olan ve her bölümü merakla takip edilen Deli Divane dizisi yoluna dolu dizgin devam ediyor. 2007-2010 yılları arasında Hindistan’da yayınlanan ve 2016 yılının yaz döneminde de ülkemize yolu düşen Deli Divane dizisi son olarak 10 Kasım Perşembe günü yayınlandı.

Yeni bölümü 11 Kasım Cuma günü ekranlarda olacak Deli Divane dizisinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

107.bölüm özeti:

Alekh kendisi yerine Sadhana ile Slokh’un evlenmesini ister. Slokh ilk önce tepki gösterse de Alekh’in teklifini kabul eder. Alekh Sadhana için doğru kişinin kendisi olmadığını düşünür. Alekh Sadhana ise Slokh’un mutlu olacağını söyler.

Alekh’in bu planını daha önceden gören Slokh ise Sadhana’ya olanları anlatır. Slokh ise Alekh’in Sadhana olmadan yapamayacağını anlaması için Alekh’e karşı başka bir plan için teklif yapar.

Sadhana ilk etapta Slokh’un bu teklifine karşı çıksa da Alekh’in tedavisi için bu fikrini kabul eder. Slokh ile Sadhana’nın gizli planından aile üyelerinin haberi yoktur.

Bakalım Alekh, Slokh ve Sadhana üçlüsü arasında yaşananlar nasıl olayların gelişmesine yol açacak göreceğiz. Deli Divane dizisi ile ilgili tüm gelişmeler sizlerle olmaya devam edecek!

Yorumlar

Google+'da Paylaş