09 Kasım 2016 Çarşamba 19:46
Deli Divane 106. Bölüm son bölüm özeti 10 Kasım Perşembe neler yaşanacak

Hint yapımlı ve ülkemizde yayınlanan diziler arasında en çok reyting alan Deli Divane dizisi yoluna başarılı bir şekilde devam ediyor. Son olarak 9 Aralık Çarşamba günü ekranlarda olan dizi ile ilgili  haberimiz sizlerle..

Haftanın her günü ekranlarda olmaya devam eden ve her bölümü merakla takip edilen Deli Divane dizisinde heyecan devam ediyor. 2007 – 2010 yılları arasında ülkesi Hindistan’da ekranlarda olan Deli Divane dizisi yaz döneminden bu yana da ülkemizde dizi severlerin karşısında olmaya başlamıştı.

Son olarak 9 Kasım Çarşamba akşamı ekranlarda olan dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

106.bölüm özeti:

Sadhana ile Slokh’un baş başa görüşmesi için Alekh şirkette çalışma bahanesi uydurur. Sadhana ile Slokh’un sık sık birlikte zaman geçirmesi ve eğlenmesi de Alekh’in kafasının karışmasına neden olur.

Sadhana ile Slokh’un arasını yapmak isteyen Alekh’in fikirleri anında değişir.  Zaman geçtikçe da Sadhana ile Slokh’un birlikte zaman geçirmesine üzülen ve bunu gördükçe kafası karışan Alekh kafası karışır. Alekh bu durumu kimseye belli etmez.

Malti ise hamile olduğunu öğrenmesinin ardından Vino’dan sürekli ilgi ister. Vino ise Malti’nin annesinin her şeye karışmasının ardından çileden çıkar. Ranvir ise Ragini’ye bile haber vermeden Delhi’ye gider.

Ablasının haline ise daha fazla dayanamayan Sadhana ise Ranvir ile konuşma kararı alır. Deli Divane dizisi 10 Kasım Perşembe günü hayranlarının karşısında olacak!

Yorumlar

Google+'da Paylaş