06 Kasım 2016 Pazar 17:13
Deli Divane 104.bölüm fragmanı 7 Kasım Pazartesi Sadhana’ya şok!
Hafta içi ve hafta sonu her gün ekranlara gelmekte olan Deli Divane son olarak 6 Kasım günü 103.bölümü ile yayınlanmıştır. Dizinin son bölümünün yayınlanmasının ardından seyirciler bir sonraki bölümün fragmanını merak ediyorlar.

Ülkemizde Deli Divane ismi ile yayınlanmakta olan dizinin tüm bölümleri daha önce başka ülkelerde gösterime girdiği için dizi ile ilgili tüyolar internet üzerinden bulunabiliyor.

Yeni bölümde neler olacak 7 Kasım günü Ranvir’in gizli oyunları birer birer ortaya çıkıyor. Sadhana ise Alekh’in iyiliği için çabalarken zor duruma düşecek. Yeni bölümde Alekh’in bazı fikirleri de değişecek.

Alekh’in iyileşmesi için çabalayanlar arasında yer alan Sadhana bu sefer yanlış anlaşılacak. Öte yandan Alekh eski arkadaşı olan Slokh’a gösterdiği tepki de haklı görülecek.

Yeni bölümde RAgini Ranvirle olduğu durumdan sıkılıyor ve eski günler gözünün önüne geliyor. Ragini ile Ranvir arasında yaşanan bu flashback sahneler Alekh ile Sadhana arasında yaşanacak.

Dizinin yeni bölümde geçmişe gidiliyor ve önemli detaylar ortaya çıkacak. Deli Divane dizisinin en çok beğenilen karakter olarak Alekh ön plana çıkıyor.

Deli Divane’nin son bölümünde gizemli olaylar yaşanmış ve Sadna’ya ilaç şişelerini kimin değiştirdiği sorulmuştu. Alekh’in ilaçlarının değişmiş olması ortalığı karıştırdı.

Gece eve gelen kimdi, Alekh iyileşebilecek mi çok merak ediliyor son bölümde yaşanan kaza sahnesi de dikkat çekmişti. Yeni bölümde işler biraz yoluna girmeye başlayacak.
 

Son Güncelleme: 06.11.2016 21:14
Yorumlar

Google+'da Paylaş