02 Kasım 2016 Çarşamba 15:56
Deli Divane 100.bölüm fragmanı 3 Kasım günü Alekh'e büyük şok


Günlük olarak ekranlara gelmekte olan Deli Divane isimli dizinin yeni bölümünde neler olacak merak ediliyor. 3 Kasım günü dizi yeni bölümü ile ekranlarda olacak.

Kanal 7 ekranlarında haftanın her günü yayınlanmakta olan Deli Divane isimli 100.bölümde neler olacak? Sadhana ile Alekh arasında yeni gelişmeler yaşanırken Alekh arkadaşına karşı neler söyleyecek merak ediliyor.
 

Alekh son bölümde ofisteki işini öne sürerek farklı maceralar aramaya başlamıştı. Naween ve Avni'nin işlerine müdahale eden Alekh birçok yeni gelişmeye neden olacak.

Alekh'in büyük bir heves ile hazırlanmış olduğu karşılaşmada arkadaşının hile yaptığını ve bilerek yenildiğini duyması onun için hiç iyi olmamıştı. Yeniden içine kapanan Alekh'in bu durumu Sadhana'nın dikkatini çekecek.

Sadhana Alekh'in tedavisi için elinden gelenin fazlasını yapmaya devam ederken yaşanan son gelişmeler Vasundhara'nın da dikkatini çekecek. Alekh 100.bölümde sürpriz gelişmeler ile karşılaşacak.

Deli Divane dizisi 100.bölümü ile Perşembe günü Kanal 7 ekranında olacak. Dizi akşam üstü saat 16.15'te yayınlanmaya başlıyor. Yeni bölümü merak ile beklenen dizinin yayınlanan son fragmanını aşağıdaki bölümden seyredebilirsiniz.

Yorumlar

Google+'da Paylaş