31 Ekim 2016 Pazartesi 17:06
Deli Divane 1 Kasım 98.bölüm fragmanı yeni bölümde neler olacak
Ekranların sevilen dizisi Deli Divane’de Alekh oynadığı maç sonrası duyduğu sözler ile adeta yıkılmıştı. Son olarak Kanal 7 ekranlarında 97.bölümü yayınlanan dizinin yeni bölümünde Alekh’i yine zorluklar bekliyor.

Son olarak Sadhana’ya karşı tavırlı olan Alekh bu psikolojiden biraz uzaklaşıp arkadaşı ile özel bir maç yapmak istemiş ve maç için çok çabalamıştı.

Maça önem veren Alekh arkadaşını normal şartlar altında yendiğini düşünerek sevinmişti fakat maç sonrası duyduğu sözler onu çok üzdü. Alekh arkadaşının kendisine karşı bilerek kaybettiğini duydu.

Ranvir’in neyin peşinde olduğu da yeni bölümde belli olacak. Alekh kazandığı maç sonrası çok üzülecek ve yeniden psikolojisinin kötü etkilenmesi işleri zorlaştıracak.

Tedavi süreci devam etmekte olan Alekh, Sadhana ile yaşadıklarını paylaşacak mı merak ediliyor. Alekh’in annesi Vasundhara son olarak oğlunun iyiliği için elinden geleni esirgemeyeceğini bir kez daha göstermişti.

Alekh’i yeni bölümde yine zorluklar bekliyor. Yaşadıklarından etkilenen Alekh’in tedavi süreci bir kez daha olumsuz etkilenecek. Ne zaman iyileşecek merak edilen Alekh’i yeni bölümde türlü huzursuzluklar bekliyor.

Aynı zamanda Ranvir aile içerisinde birilerinin işlerini bozmaya çok yaklaşacak fakat başarabilecek mi henüz bilinmiyor. Sevilen dizi Deli Divane’nin yeni bölümleri her gün Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor.

Sevilen dizi Deli Divane’nin yeni bölüm detayları ve fragmanları ile birlikte merak ettikleriniz site üzerinden takip edebilirsiniz.

Yorumlar

Google+'da Paylaş