29 Ekim 2016 Cumartesi 12:32
De Facto Çalışma (Mesai) Saatleri-Kaçta Açılıyor Kaçta Kapanıyor?
DeFacto, Akdenizli bir marka olmak fikriyle 2003 yılında kurulmuştur. Kendisini “Akdeniz Modası’nın dünyada ve Türkiye’de öncü markası” olarak konumlandıran marka, popüler "jean" kültürüne karşı duruşunu ortaya koyan reklam kampanyalarıyla ses getirmiştir. Rahatlığı bir yaşam tarzı olarak benimseyen çizgisiyle Türkiye genelinde 231 mağazasıyla hazır giyim perakende sektörünün en büyük 2 markasından biri oldu.

DeFacto ayrıca yurt dışında 19 ülkede mağazasıyla "10 yıl içerisinde 10 önemli ülkede markalaşarak dünya markası olma" hedefini güçlendirmiştir. Global pazarda söz sahibi olmak için çaba sarf eden markanın İspanya'da tasarım ofisi bulunmaktadır.

Ülke genelinde birçok DeFacto mağazası uygun fiyatları ve kaliteli ürünleri ile hem AVM merkezlerinde hem de mustakil satış mağazalarında vatandaşın ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor .

DeFacto mağazalarının bulundukları mağazaya göre farklı çalışma saatleri vardır alışveriş merkezleri içerisinde yer alan DeFacto mağazaları  sabah 10:00 da açılıp, akşam 22:00 da kapanmaktadır. Diğer müstakil mağazalar ise 09:30 da açılıp, akşam 21:30 da kapanmaktadır. Satış mağazaları Pazar günleri ve Resmi tatillerde de hizmet vermektedir.
 
 
 
Son Güncelleme: 29.10.2016 14:02
Yorumlar

Google+'da Paylaş