06 Şubat 2017 Pazartesi 22:20
Dayan Yüreğim Seray Nilay Deniz kimdir?
Fox Tv’nin yeni dizisi Dayan Yüreğim seyircilerin oldukça ilgisini çekti. Yayınlandığı ilk bölümden itibaren gerek dizinin konusu gerek genç kadrosu bakımından seyircinin dikkatini çekmeyi başardı. Özellikle genç oyuncu Seray Nilay Deniz oyunculuğu ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çekti. 

Peki kimdir Seray Nilay Deniz?

ilay Deniz, 1993 yılında Aydın'da doğmuştur. Oyunculuk eğitimi alan Nilay Deniz, Behzat Ç. dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Aşk Yeniden dizisi ile kariyerinde önemli bir çıkış yakalayan genç oyuncu; Ah Neriman, Güneşi Beklerken, 20 Dakika, Mor Menekşeler ve Hayata Beş Kala dizilerinde rol almıştır. Fox Tv'de yayınlanan; başrolü Cansel Elçin ve Ece Uslu'nun paylaştığı Dayan Yüreğim dizisinde rol almakta ve Seray karakterini canlandırmaktadır.

Dayan Yüreğim Seray Nilay Deniz kimdir?

Dayan Yüreğim dizisinin konusu ve diğer oyuncular
Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği yeni dizi Dayan Yüreğim ‘in hikayesi Ozan Yurdakul ‘a ait. Deniz Çelebi Dikilitaş’ın yönetmenliğini yaptığı dizinin senaryosunu ise Alican Yaraş ile Serap Gazel kaleme alıyorlar. Dayan Yüreğim dizisinin erkek başrol oyuncusu Cansel Elçin olurken, kadın başrol oyuncusu olarak ta Karagül dizisinin starı Ece Uslu‘yu izleyeceğiz.

Elvan 2 çocuğu ve kocası Tahir ile birlikte yoksul bir semte yaşama tutunmaya çalışan bir kadındır. Mahalle polikliniğinde sağlık görevlisi olarak çalışırken, pazarcılık yapan kocası Tahir’ede boş zamanlarında yardımcı olmaktadır. Tahir ise acımasız bir kocadır ve karısı Elvan’a şiddet uygulamaktadır. Canından çok değer verdiği oğlu Selim mahallede top oynarken trafik kazası geçirir. Elvan ve kızı Selim için yaşayacak mı yaşasa da eski sağlığına kavuşabilecek mi endişesi içinde yaşarken kocası Tahir ise kazayı yapan aile ile iş birliği içerisinde olduğunu öğrenirler.

Kazayı İstanbul’un zengin ailelerinden olan Şanallar’ın oğlu Atıf yaptığı halde kazayı başka biri üstlenmiştir. Elvan bir gün kocasının cebinde Selim için aldığı kan parasını bulup hesabını sorar. Bu saatten sonra artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır. Elvan bir gün kendini sosyal davalara adamış tecrübeli ve idealist Avukat Fuat ile tanışır ve Selim’in davasını üstlenir. Fuat’ın ise bambaşka dertleri vardır.

Eşi Aysun ile mutsuz bir evlilik içerisinde Nazlı isminde kızı vardır ve bu durumdan en çok o etkileniyordur. Elvan’ın desteği ile kızını yaşamaya bağlayan Fuat, Elvan için hayat mücadelesinde en büyük destek vereni olacaktır.

Son Güncelleme: 06.02.2017 22:36
Yorumlar

Google+'da Paylaş