03 Şubat 2017 Cuma 22:13
Dayan Yüreğim 2.bölüm fragmanı çıktı mı 10 Şubat 2017 Cuma Fox TV
 Fox Tv ekranlarının yeni dizilerinden olan ve merakla beklenen Dayan Yüreğim dizisi ilk bölümü ile 3 Şubat Cuma akşamı sevenlerinin karşısında oldu. Dayan Yüreğim dizisi ile ilgili ayrıntılar sizlerle birlikte!

 

Cuma akşamlarına yepyeni bir dizi daha merhaba dedi! Başrollerinde Ece Uslu, Cansel Elçin, Nilay Deniz gibi isimlerin yer aldığı ve hazırlıkları tam gaz devam eden Dayan Yüreğim dizisinin ilk bölümü dizi severlerin karşısında oldu.

3 Şubat Cuma akşamı ekranlarda olan Dayan Yüreğim dizisinin 1.bölüm ile ilgili bilgiler ise şu şekilde;

1.Bölüm Özeti

Elvan İstanbul’un yoksul semtlerinden birisinde iki çocuğu ve eşi ile birlikte yaşama tutunmaya çalışan bir kadındır. Sağlık  görevlisi olarak çalışan Elvan eşinden şiddet görmektedir. Pazarcı olan kocasına yardım eden Elvan zor günler geçirmektedir.

Bir Elvan’ın canından çok sevdiği oğlu Selim mahallede trafik kazası geçirir. Elvan ve kızı Seray ise Selim için acaba yaşayacak mı hayata dönecek mi diye çırpınırken Tahir’in kazayı yapan Şahan ailesi ile işbirliği içerisinde olduğu anlaşılır.

En zengin aileler arasında yer alan Şahan ailesinin oğlu Atıf kazayı yapan otomobilin direksiyonunda olmasına rağmen suçu başkası üstlenir. Kan parası alan Tahir’in bunu yapmasının ardından Elvan buna çok kızar.

 

Dayan Yüreğim dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 03.02.2017 16:44
Yorumlar

Google+'da Paylaş