10 Şubat 2017 Cuma 15:52
Dayan Yüreğim 17 Şubat Cuma 3.bölüm Neler Yaşanıyor Son Bölüm Özeti
 Fox Tv ekranlarının yeni dizisi olan Dayan Yüreğim’den gelişmeleri siz değerli okurlarımıza sunmaya devam ediyoruz. Son olarak 10 Şubat Cuma akşamı 2.bölüm ile sevenlerinin karşısına çıkan diziden ayrıntılar sizlerle!

 

Başrollerinde Ece Uslu’nun oynadığı Dayan Yüreğim dizisi gerek oyuncu kadrosu gerek ise senaryosu itibariyle daha ilk 2 bölümünden beğenileri takdirleri toplamış durumda. Dayan Yüreğim dizisinde Selim’in kazası öncesi ve sonrasında yaşanan olaylar ele alınıyor.

Kızı ve oğlu ile birlikte yaşama tutunan Elvan’ın acıklı hikayesinde bu hafta yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

SON BÖLÜM ÖZETİ

Kocası  Tahir kendisini boğmaya çalışınca Elvan can havliyle kaşı koymuştur. Tahir’in ölmesi ile birlikte hapse düşen Elvan’ın hayatı alt üst etmiştir. Canından çok sevdiği kızı da Seray dahil olmak üzere herkesten katil damgası yiyen Elvan zor durumdadır.

Çocukları için yaşamak zorunda olan Elvan’ın içinde bulunduğu durumdan kurtaracak tek kişi ise beklenmedik bir şekilde karşısına çıkan Avukat Fuat olacaktır.

Daha önce de kendi kızının hayatını kurtaran Elvan’a minnettar olan Fuat borcunu ödemek için kendince bir fırsat bulmuştur ve Elvan’ı bu durumdan kurtarmak için var gücü ile çalışır.

Babası mezarda annesi ise hapiste olan Selim hastanede tek başına yaşam mücadelesi vermeye devam eder. Doktorlar Selim’in felç kaldığını ve artık bakıma muhtaç olduğunu belirtirler.

Son Güncelleme: 10.02.2017 23:32
Yorumlar

Google+'da Paylaş