31 Ekim 2016 Pazartesi 20:17
Darbe Üstüne Darbe Yiyen PKK İntikam Peşinde 3 Canlı  Bomba Aranıyor

Edinilen bilgilere göre istihbarat birimleri 3 PKK’lı teröristin sansasyonel eylem planladıkları bilgisine ulaştı. Emniyet Genel Müdürlüğü bu bilgi üzerine 81 ile canlı bomba uyarısında bulundu. Türkiye’nin 81 il ve bu illere bağlı ilçe müdürlüklerine canlı bomba eylemi hazırlığı yapan teröristlerin  fotoğrafları  ve   bilgileri yazılı olarak iletildi  ve tüm ekiplere teyakkuz halinde  olmaları emri verildi.


3 canlı bombanın eylem  yapmak için PKK’nin  sözde yöneticilerinden talimat aldıkları öğrenildi. Teröristlerin yakalanmamak için sahte kimlik kullandıkları belirtildi .Emniyet birimlerine aranan teröristlerden birinin  yabancı uyruklu NadenShhema olduğu İstanbul Göç İdaresi Müdürlüğünden 2015 yılında  geçici kimlik aldığı,2016 yılında Şanlıurfa Göç İdaresi Müdürlüğüne başvuru yaptığı iletildi. 81 ilin Emniyet Müdürlüklerinde  3 canlı bombayı yakalamak için alarm verildi. Sansasyonel eylem hazırlığında olan  ve sahte kimlikle dolaşan  2’si kadın 3 terörist  her yerde aranıyor.


Son zamanlarda büyük darbe yiyen teröristler eylem hazırlığına girdi. Sansasyonel eylem hazırlığı içinde olduğu tespit edilen  1’i yabancı uyruklu 3 terörist  için 81 ilde Emniyet Müdürlüklerinde  alarm verildi .Yakalanmamak için sahte kimlik kullandıkları tespit edilen 3 canlı bomba her yerde aranıyor. Teröristlerin  ,canlı bomba eylemi gerçekleştirmek için  yöneticilerinden talimat aldıkları öğrenildi.
 

Yorumlar

Google+'da Paylaş