10 Aralık 2016 Cumartesi 21:26
Dağ 2 filmini kaç kişi izledi işte gişe rekoruDağ 2 filmini seyredenlerin sayısı 2 milyonu geçti. Sosyal medyada da çok konuşulan film beyaz perdede büyük bir başarı yakaladı. Seyredenlerin 10 üzerinden 10 puan verdiği başarılı film gişede başarı gösterdi.

Çağlar Ertuğrul, Ufak Bayraktar, Ahu Türkpençe, Murat Serezli, Atılgan Gümüş, Murat Arkın, Ahmet Pınar, Armağan Oğuz, Açelya Özcan ve Bedii Akın yer alıyor.

Senaryosunu Alper Çağlar’ın yazdığı ve Alper Çağlar tarafından yönetilen Dağ filmi vizyona girdiği tarihten itibaren sinema severler tarafından en çok tercih edilen filmler arasında yer aldı.

Başarılı film son öğrenilen verilere göre 2 milyon 100 bin kişiden daha fazla sinema sever tarafından seyredildi. Çok büyük bir ilgi gören filmin seri olarak devam edeceği de öğrenildi.

İlk Dağ filminden yıllar sonra Dağ 2 filmi vizyona girdi. Dağ 3 ise yaklaşık 5 yıl sonra vizyona girecek. Bir seri olarak devam edecek Dağ filminin konusu Türk askerleri olarak ön plana çıkıyor. Biri uzun biri kısa dönem olmak üzere iki askerin yaşadığı hayatta kalma ve hayatta tutma mücadelesi ele alınıyor.

Kahraman Türk askerini canlandıran oyuncular, film öncesinde bu film için özel eğitim aldılar ve özel antrenmanlara katıldılar. Dağ 2 filminin konusu ise Özel Kuvvetler olarak ön plana çıkıyor. Özel Kuvvetlere bağlı bir ekibin yaptığı gizli operasyon filmde işleniyor.

Son Güncelleme: 10.12.2016 21:27
Yorumlar

Google+'da Paylaş