05 Kasım 2016 Cumartesi 10:55
Dada Dandinista yeni sezon ne zaman başlayacak merak ediliyor

Dada dandinista yeni sezonda hangi kanalda izleyici karşısına çıkacak merak ediliyor .Programı yakından takip eden izleyici kitlesi yeni sezon ile ilgili Dada Dandinista hangi kanalda yer alacak hangi tarihte başlayacak sorularının cevabını arıyorken konu ile ilgili gelişmeleri sizler için sayfamızda hazırladık .

Geçtiğimiz sezon Star TV ekranlarında Okan Bayülgen'in sunumuyla izleyici karşısına çıkan cumartesi gecelerine damgasını vuran da da dandinista ünlü konukları ile fenomen olmuştu .Yıllardır genellikle cumartesi günleri gece yarılarında program yapan Okan Bayülgen'in henüz ekranlarda yer almaması da da dandinista yeni sezonda hangi kanalda yer alacak sorusuna neden oldu. Farklı konukları ve bölümleri ile hangi kanalda ne zaman yayına çıkacağı izlerine Henüz bir açıklama yapılmayan program ile ilgili bekleyiş devam ediyor.

 Televizyon ekranlarının ünlü ismi Okan Bayülgen tarafından 2 yıl boyunca beğenilerek izlenen dada dandinista programı Star TV ekranlarında yayınlanıyordu .Kahkahanın eksik olmadığı sohbetleri ve skeçleri ile insanları kendisine hayran bırakan Okan Bayülgen'in yeni sezon programı ne zaman yayınlanacak konu hakkında Okan Bayülgen'in Twitter'dan açıklama yapması beklenirken program en son 4 Haziran tarihinde izleyici karşısına çıktı. Okan Bayülgen'in konu hakkında sessizliğini koruması farklı bir programda yer alacağı şeklinde yorumlandı .Geçtiğimiz sezon Kasım ayında başlayan dada dandinista programının yeni sezonu için yine kasım ayı bekleniyor.

 Okan Bayülgen programına katılan konukları ile hem geçmiş hayatları hemde projeler üzerinde konuşarak canlı telefon bağlantıları da alıyordu  .Dada'da Sprint Sorular, Geçmişini Silemezsin, Medya Arkası gibi bölümler bulunuyor. Bu bölümerin eğer devam ederse yeni sezonda da olması bekleniyor. Özellikle sosyal medyada ve TV'deki ilginç olayların yer aldığı Medya Arkası herkesin ilgisini çekiyor.

Yorumlar

Google+'da Paylaş