20 Ocak 2017 Cuma 14:45
Cumhurbaşkanlığı Hayali Olan Öğrenci Kız Kimdir Videosu izle 20 Ocak 2017

Cumhurbaşkanlığı hayali olan kız kim? video sosyal medyayı sallarken herkes şimdi bu minik öğrencinin kim olduğunu merak ediyor. Muhabirin sorduğu cevaplara çok mantıklı cevaplar veren öğrenci kız muhtarlıktan başlayarak en sonunda cumhurbaşkanı olacam ve anayasayı değiştirip idam'ı geri getirecem dedi.

Cumhurbaşkanlığı Hayali Olan Kız Kim?

Hayalinin Cumhuraşkanlığı olduğunu söyleyen kız karne gününde yayınlanır yayınlanmaz sosyal medya da günün videosu oldu ve dakikalar içerisinde binlerce tıklandı. Bir muhabir'in sınıfta karnelerini bekleyen öğrencilerle yaptığı röportaj sırasında küçük bir kız öğrenciye bugün karneler alınıyor ancak hayalin nedir diye sordu. Küçük kızın verdiği cevap bir anda muhabir'i ve orada bulunan herkesi şaşırttı. Küçük öğrenci kız Cumhurbaşkanı olacam diyerek herkesi gülümsetti.

Küçük Öğrenci Kız'ın Video'su Binlerce kez tıklandı

Küçük kız muhabirin sorduğu sorulara o kadar mantıklı cevaplar verdi ki kimse inanamadı. Muhabirin sorduğu siyasete gireceksin yani sorusuna cevabı evet oldu. Peki siyasete nereden başlamayı düşünüyorsun diye sorulunca Küçük kız muhtarlıktan başlayacam dedi. Kendisine sorulan Cumhurbaşkanı olursan ne yapmayı düşünüyorsun sorusuna ise ilk olarak idam'ı geri getireceğim dedi. Anayasaya göre idam geri gelmiyormuş ama ben onu da değiştirecem ve idamı geri getirip gerekenlere cezasını verecem dedi.

Karnemin Sürpriz Olmasını istiyorum dedi

Muhabir'in e-okul'a girip notlarına baktınmı diye sordu. Küçük öğrenci ise hayır bakmadım çünkü sürpriz olmasını ve karne heyecanı yaşamak istiyorum . E- Okul'dan baktığım zaman heyecanı olmuyor dedi. Takdir teşekkür alıyormusun hesapladınmı sorusuna ise yine hayır hiçbirşey hesaplamadım 1 saat sonra karnemi alırken öğrenmek istiyorum dedi.

Son Güncelleme: 20.01.2017 23:54
Yorumlar

Google+'da Paylaş