26 Ocak 2017 Perşembe 21:05
Cuma Mesajları Resimli Kısa Anlamlı mesajlar facebookta paylaş! (17 Şubat Cuma)
Günlerin en hayırlısı Cuma gününe erişmenin mutluluğunu yaşadığımız şu saatlerde, yerelhaber olarak ziyaretçilerimiz için facebook ve diper sosyal medya hesaplarını paylaşmaları dostlarınında bu mübarek günlerini kutlamalarını sağlamak için hazırlamış olduğumuz bir birinden kıymetli mesajlar içeren sözcükler sizlerle..

Cuma'nın berektinden faydalanmanız için Mübarek Cuma Mesajlarını derledik. Değişik ve özlü islami Cuma Mesajların mobil telefonunuzdan sosyal medya hesaplarınız araclığı ile hemen paylaşabilirsiniz. İster arkadaşınıza isterseniz hayat arkadaşınıza ya da yakın akrabanıza bu kıymetli mesajlardan bir tanesini gönderebilirsiniz..

 
Sizde tanıdıklarınızın Cuma'larını Bayramlarını kutlamak için Whatsapp ya da Facebook'tan aşağıda yazılı olan Cuma Mesajları" nın yanında yer alan paylaş butonlarını kullanabilirsiniz.

İşte Cuma Mesajları:

- Nasıl yaşarsan öyle ölürsün ey insan oğlu, Öyle bir yaşa ki Rabbim, kulum sendeb razıyım desin! Hayırlı Cumalar..

- İçinden öyle bir dua et ki; günahların yağtığın tövbeninin büyüklüğünden ağlasın, Şeytan'dan Yaradana sığın ki, nefsin seni değil sen nefsini yakasın!

- Yaradan'dan bir dua Peygamber Efendimizden bir armağan gibi sevabınız bol olsun!

-  Selamün Aleyküm;  "Eğer din, ölümden önce bir işe yaramazsa, ölümden sonra hiç bir işe yaramayacaktır. Cumanız Mübarek Olsun!

- Günlerin en faziletlisi Cuma günüdür! Bu sebeple o gün bana çokça Salavat u Selam getiriniz, zira sizin Salat u Selamınız bana sunulur. Selam ve Dua ile Cumanız Mübarek olsun! 

 
- Allah'ın selamı Rahmeti, Bereketi üzerinize olsun, günümüz aydın Cumanız Mübarek Olsun!

- Rabbim, seni bugün de dua edenlerden eylesin, her daim şükredenlerden, sevmeyi bilenlerden eyle! Cumanız Mübarek Olsun!

 
 
- Mevlana diyor ki; Dua edecek güzel bir gönlün yoksa güzel yürekli insanlardan dua iste! Cumanız Mübarek Oldun, Hayırlı Cumalar..

- Ey Rabbim, dinimizden dolayı bizi zillete düşürmeye çaba sarf edenlere fırsat verme, Bizi İslam'ın yolundan ayırma. Amin Amin Hayırlı Cumalar!

- Bütün güzelliklerin anahtarını kendinde bulunduruan Rabbim, hakkımızda en hayurlı olan kilitleri aç! Amin Cumanız Mübarek Olsun!

- Ey İnsanlar gaflet uykusundan uyanın ve tövbe edin! Allah belki affeder!

- Dostsuz dünya olmaz imiş, dost duasız kalmaz imiş. Dostun duasını alanın sırtı yere gelmez imiş, duanızda bulunabilmek ümidiyle, Cumanız mübarek olsun!
 
Öyle bir dua et ki;

Günahın tövbenin büyüklüğünden ağlasın!

Şeytandan yaradana sığın ki;

Nefsin seni değil, sen nefsini yakasın.

Hayırlı Cumalar.

#cuma #dua #tövbe #hayırlı #cumalar #huzur #islam

RESİMLİ MESAJLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Son Güncelleme: 17.02.2017 08:29
Yorumlar

Google+'da Paylaş