01 Aralık 2016 Perşembe 19:59
Cesur Yürek Hangi Kanalda saat kaçta başlıyor hangi gün yayınlanıyor

Heyecan düzeyinin yüksek olduğu bir dizi olarak yayın hayatına başlayan Cesur Yürek dizisi kendisine has bir seyirci kitlesine erişmeyi de başardı. Show TV ekranlarında başlayan dizinin yayın bilgilerini bir araya getirdik.

Yapımını Fark Film’in üstlendiği dizi Cesur Yürek’in başrollerinde; Onur Tuna, Hüseyin Avni Dayal ve Rüveyda Öksüz yer alıyor. Dizi ilk bölümlerini geride bıraktı ve başarılı bir şekilde yayın hayatına devam ediyor.

Cesur Yürek dizisi saat kaçta başlıyor hangi gün yayınlanıyor?

Cesur Yürek dizisinin yeni bölümleri “Perşembe” akşamları saat 20.00’da başlamaktadır.  Cuma gününü Cumartesi yapan gece saat 02.00’da dizinin tekrar bölümü ekranlara gelmektedir.

Cesur Yürek isimli dizi bölgesel sorunları ve siyaset ile birlikte stratejileri kendisine konu ediniyor. Dizinin senaryosu usta isimler Cüneyt Aysan ve Ozan Aksungur tarafından hazırlanıyor. Dizinin yönetmenliğini ise Kudret Sabancı üstleniyor.

Dizide cesaretli ve gözü kara bir genç olarak Ömer Korkmaz karakteri başrolde yer alıyor. Ömer Korkmaz karakterine hayat veren isim ise Onur Tuna.  Rüveyda Öksüz ise dizide Berrin karakterini canlandırıyor. Berrin idealist bir hukukçu fakat aşık olduğu adam adaleti kendi belirleyen bir kabadayı.
 

Son Güncelleme: 03.11.2016 19:49
Yorumlar

Google+'da Paylaş