22 Ekim 2016 Cumartesi 11:50
Cesur yürek dizi oyuncuları kimler,Cesur Yürek nerede çekiliyor?(2016 Yeni Sezon)
Bol aksiyon ve aşk içerikli  olacak Cesur Yürek dizisinde birbirinden  yetenekli oyuncular rol alıyor.Dizinin başrollerinde Onur Tuna ,Hüseyin Avni Danyal, Ruveyda Öksüz gibi  isimler var.
Dizi ile ilgili en çok merak edilen şeylerden biri de nerede çekildiği. Cesur Yürek, İstanbul’un en kalabalık semtlerinden biri olan Eminönü’nde çekiliyor.

Rüveyda Öksüz (Berrin Bayraktar) Kimdir?

Genç   ve güzel oyuncu Rüveyda  Öksüz 24 Mayıs 1994 İstanbul doğumlu.Eğitim hayatı devam eden  RuveydaMissTürkey yarışmasında birinci olmuştur.Kariyerine oyunculukla devam eden Ruveyda Ezra ve Sen Benimsin gibi dizilerde oynamıştır.

Onur Tuna ( Ömer Korkmaz ) kimdir?

Onur Tuna 2 Temmuz 1985 tarihinde Çanakkale’de  doğmuştur..İzmir Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan Tuna Ege Üniversitesi Konservatuarında  Sanat Müziği eğitimi almaktadır .Hayat devam ediyor ve Flinta  dizisinde oyunculuk yapmıştır.

Hüseyin Avni Danyal (Tatar Ahmet) kimdir?

Usta oyuncu Hüseyin Avni Danyal 12 Nisan 1962 yılında Trabzon’da dünyaya gelmiştir.Ankara’da eğitimini tamamlayan Danyal,amatör tiyatro oyunculuğu yapmış ve ardından İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi  Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro ve Oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. Oyunculuk kariyerine Dost Eller isimli dizi ile başlayan oyuncu birçok dizi ve filimde rol aldı.

 
Yorumlar

Google+'da Paylaş