02 Kasım 2016 Çarşamba 23:09
Cesur Yürek 5.bölüm fragmanı son bölüm özeti Ömer’in seçimi 10 Kasım

Show Tv’nin yeni dizileri arasında yer alan Cesur Yürek dizisinde heyecan tam gaz devam ediyor. Başrollerinde Onur Tuna’nın yer aldığı Cesur Yürek dizisi ile ilgili hazırladığımız haberin detayları şu şekilde..

Perşembe akşamlarının iddiaları dizileri arasında yer alan başrollerinde ise Onur Tuna, Hüseyin Avni Danyal, Rüveyda Öksüz gibi isimlerin yer aldığı Cesur Yürek dizisinde heyecan devam ediyor. Cesur Yürek dizisi son olarak 3 Kasım Perşembe akşamı saat 20.00’de yayınlandı.

10 Kasım Perşembe günü de yeni bölümü ile hayranlarının karşısında olacak dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler şu şekilde;

Son Bölüm özeti:

Dizinin son bölümünde Enver tarafından alı konulan Ömer Korkmaz kendisine yapılan teklifi düşünürken  Tatar Ahmet ise Ömer’e ortaklık teklif eder. Bu teklifin ardından Ömer bir yandan Ali’yi cezaevinden çıkarmaya çalışırken diğer yandan ise Enver ve Tatar’ın planını öğrenmeye çalışmaktadır. Zordur Ömer’in işi.. Her türlü zorlukla mücadeleye devam eden Ömer yolundan vazgeçmeyecektir.

Ömer tekne kaptanlarının kaçağa çıkmasını istemez ve İskender ile arasındaki ipler iyice gerilir. Ömer İskender’in silah sevkiyatına engel olmak için elinden geleni yapar. Ömer tüm bunlarla baş etmeye çalışırken sevdikleri için ağır bir bedel ödemek zorunda kalır.

Cesur Yürek Künye:

Yapımcı : Fark Film

Başrol Oyuncuları : Onur Tuna, Hüseyin Avni Danyal, Rüveyda Öksüz

Yönetmen : Kudret Sabancı

Senaryo : Cüneyt Aysan, Ozan Aksungur

Cesur Yürek dizisi her Perşembe akşamı Show Tv’de!

Yorumlar

Google+'da Paylaş