27 Ekim 2016 Perşembe 16:43
Cesur Yürek 4.bölüm fragmanı çıktı mı 3 Kasım Perşembe son bölüm özeti
Show Tv ekranlarının yeni dizileri arasında yer alan başrollerinde ise Onur Tuna, Hüseyin Avni Danyal gibi isimlerin yer aldığı Cesur Yürek dizisi son olarak 3.bölümü ile ekranlarda oldu. Dizi ile ilgili hazırladığımız haberin detayları sizlerle..
 
Perşembe akşamlarının yeni dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Cesur Yürek dizisinde heyecan devam ediyor. Cesur Yürek dizisi son olarak 3.bölümü ile 27 Ekim Perşembe akşamı ekranlarda oldu.
Önümüzdeki hafta yayınlanacak olan Cesur Yürek dizisinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son Bölüm Özeti:
Enver tarafından alınan Ömer kendisine yapılan teklifi düşünür. Bunun yanı sıra ise Tatar Ahmet ise Ömer’e ortaklık teklif eder. Ömer bir yandan eniştesi Ali’yi cezaevinden çıkartmaya uğraşır diğer yandan ise Enver ve Tatar’ın kurdukları planın diğer tarafını öğrenmeye çalışır.
Tekne kaptanlarının asla kaçak olmasını istemeyen Ömer ve İskender arasında ipler iyice gerilir. Bu gelişmelerin yanı sıra Ömer İskender’in silah sevkiyatına engel olabilmesi için elinden geleni yapar.
Berrin Ömer’in Tatar Ahmet ile görüşmesini öğrenince Ömer’e tepkisi de bölüme damgasını vurdu.

Cesur Yürek Konusu
İstanbul’un balıkçı mahallelerinden bir tanesinde sıradan bir hayat sürdüren Ömer askerden döndüğü zaman mahallesinde çok sıra dışı bir durum ile karşı karşıya gelir.
Bir mafya grubu mahalledeki balıkçı teknelerini yasa dışı işler için kullanmaya başlar. Ömer’in en yakın dostu olan Ali Ekber’in bu şebekeye çıkması ile birlikte teknesine Murat tarafından el konur.
Ömer buna kayıtsız kalamaz. Ailesinin ve dostlarının çıkarı için mafya oluşumuna karşı savaş başlatır. Ömer artık Gevaşlının karşısındadır!
 
Son Güncelleme: 27.10.2016 21:50
Yorumlar

Google+'da Paylaş