08 Şubat 2017 Çarşamba 15:32
Cesur ve Güzel Oyuncu Kadrosu,Karakterleri ve Konusu

2017 yılına bomba gibi giriş yapan Ay Yapım tarafından hazırlanan Cesur ve güzel dizisi ekranlarda izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün'ün rol aldığı Cesur ve güzel dizisinde senaryo Ece Yörenç tarafından kaleme alınıyor. Beğenilerek izlenen dizide senaryo kadar oyuncu kadrosu ve sergiledikleri başarılı performansla büyük beğeni kazandı.

 Cesur ve güzel dizisi yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkmaya devam ederken dizinin çekimleri İstanbul yakınlarında Duruşu ve Çatalca gibi çiftlik kasabalarında yapılıyor. Dizinin konusuna baktığımızda Cesur isminde yakışıklı bir gencin sakin bir kasabayı tercih ederek büyükşehirden taşınması ile güçlü bir ailenin kızı olan Sühan ile arkadaşlığı ve bu arkadaşlığın İlerleyen zamanlarda büyük aşka dönüşmesi anlatılıyor. Ancak ikilinin bilmediği bir sır ailelerinin geçmişten gelen düşmanlığı bulunuyor. Babalarının arasındaki kapanmamış hesaplar iki aşığın hayallerine ve mutluluklarına engel oluyor .
Cesur ve Güzel Dizisi Oyuncuları

Kıvanç Tatlıuğ (Cesur)

27 Ekim 1983 Adana doğumlu olan Kıvanç Tatlıtuğ Best Model Of Türkey seçilmesiyle adını duyurmuştur. Yakışıklı oyuncu önce basketbol daha sonra modellik ve son olarak oyunculuğa kendini adamıştır. Kuzey Güney dizisi ile çıkış yakalayan Kıvanç Tatlıtuğ o yıllarda 5 sene üst üste en iyi erkek oyuncu ödülünün sahibi olmuştur. Tatlıtuğ son olarak Kurt Seyit ve Şura dizisinde başrol oynamış fakat dizi beklentinin altında kalmıştır.

Tuba Büyüküstün (Süphan)

5 Temmuz 1982 İstanbul doğumlu güzel oyuncu 1.73 boyunda ve 53 kilodadır. Onur Saylak ile 5 yıllık bir evliliği bulunan Büyüküstün'ün 2 çocuğu bulunmaktadır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesinde eğitimini tamamlamıştır. Çemberimde Gül Oya, Asi, Yüreğine Sor, Gönül Çelen gibi dizilerde oynayan güzel asıl çıkışını Engin Akyürek ile başrollerini paylaştığı Kara Para Aşk dizisinde yakalamıştır.

 

Devrim Yakut (Mihriban)

27 Mayıs 1968 doğumlu yetenekli oyuncu Ankara Üniversitesi DTFC Tiyatro Bölümünü bitirmiştir. Adana Devlet Tiyatrosu kadrosuna oyuncu olarak katılmıştır. Ankara Üniversitesi DTFC Tiyatro Bölümü'nde temel oyunculuk dersleri vermektedir. Hom Ofis, Annem Uyurken, Keşanlı Ali Detanı ve Unutma Beni gibi dizilerde rol almıştır.

 

 

Sezin Akbaşoğulları (Cahide)

22 Nisan 1981 İzmir doğumlu yetenekli oyuncu Ankara Bilkent Üniversitesi'nden mezun olmuştur. Beyaz Gelincik dizisinde Ceren Aslanbaş karakteriyle yakaladığı çıkışını Racon Ailem İçin dizisiyle sürdürmüştür.

 

 

Tamer Levent (Tahsin Köroğlu)

Kutay ve Süphan'ın babalarıdır.

13 Ekim 1950 İzmir doğumlu usta oyuncu Ankara Devlet Konservatuarı'nda oyunculuk eğitimi almış daha sonra yıllar geçtikçe oyunculuk eğitimi vermeye başlamıştır. Vazgeç Gönlüm, Yaralı Yürek, Fatih, Bana Artık Hicran De ve son olarak Aşk yeniden dizisinde rol almıştır.

 

Serkan Altunorak (Bülent)

24 Aralık 1976 Ankara doğumlu yakışıklı oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuar bölümünden mezun olmuştur. Sınıf, Melekler Korusun, Şüphe, Muhteşem Yüzyıl, Taşlıca Yahya ve Evli ve Öfkeli dizilerinde rol almıştır.

 

 

Nihan Büyükağaç (Adalet)

28 Eylül 1981 İstanbul doğumlu güzel oyuncu Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Fırtına dizisinde Tamara karakterini canlandırmıştır. Yüreğine Sor filminde rol almıştır. Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Gülşah karakterine hayat vermiştir.

 

Erkan Avcı (Korhan)

1 Ocak 1982 Diyarbakır doğumlu yetenekli oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi'nde eğitimini tamamlamıştır. Ayrılık, Kurtlar Vadisi Pusu, Sakarya Fırat ve Karadayı gibi dizilerde rol almıştır.

 

Gözde Türkpençe (Banu)

28 Ekim 1984 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu 1.73 boyunda 60 kilodadır. Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuarı Modern Dans bölümünü tamamlamıştır. Küçük Hesaplar, Güzel Çirkin ve Ulan İstanbul gibi dizilerde rol almıştır.

 

 

Fırat Altunmeşe (Kemal)

1990 İstanbul doğumlu genç oyuncu İzzet Altınmeşe'nin oğludur. Genç oyuncunun bir ablası ve bir abisi bulunmaktadır. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nden mezun olmuştur. Bensiz, Vicdan ve Kaçak Gelinler gibi dizilerde rol oynamıştır. Son olarak geçtiğimiz sezon biten Kehribar dizisinde rol almıştır.

 

Okday Korunan (Salih)

5 Ocak 1965 İstanbul doğumlu tecrübeli oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Mihriban, Yaz Evi, Yağmur Zamanı, Fatih Harbiye, Arka Sokaklar ve Kanıt Ateş Üstünde gibi dizilerde rol almıştır.

 

 

Işıl Dayıoğlu (Reyhan)

Aliye ve Tatlı Küçük Yalancılar gibi dizilerde rol almıştır.

 

Zeynep Kızıltan (Hülya)

1 Ocak 1985 Ankara doğumlu güzel oyuncu Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. İlk rol oynadığı dizi Parmaklıklar Ardında Anna Toleva karakterini canlandrmıştır. Kapadokya Düşleri, Ateşe Yürümek, Yalancı Bahar ve Beş Kardeş gibi dizilerde rol almıştır.

 

Tilbe Saran (Fügen)

20 Mayıs 1961 İstanbul doğumlu oyuncu aynı zamanda seslendirme sanatçısıdır. 54 yaşındaki deneyimli oyuncu Saint Benoit Fransız Lisesi'nde okuduktan sonra İstanbul Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümü ve İstanbul Belediye Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü tamamlamıştır.Kadir Has Üniversitesi Tiyatro bölümünde Eğitmenlik yapmaktadır. Kaç Para Kaç, Beni Unutma, Umutsuz Ev Kadınları, İntikam ve Şeref Meselesi gibi dizilerde rol almıştır

 

Irmak Örnek (Şirin)

 

Cansu Türedi (Necla)

 

Cesur ve Güzel ne zaman başlıyor? Cesur ve Güzel hangi gün? Cesur ve Güzel saat kaçta? Cesur ve Güzel oyuncuları kimler? Cesur ve Güzel karakterleri kimler? Cesur ve Güzel çekimleri ne zaman başlıyor? Cesur ve Güzel çekimleri nerede yapılıyor? gibi tüm soruların cevabı ekim ayında yanıt bulacak...

 

Son Güncelleme: 23.02.2017 23:53
Yorumlar

Google+'da Paylaş