24 Kasım 2016 Perşembe 18:31
Cesur ve Güzel ne zaman saat kaçta başlıyor?
Yeni sezona iddialı bir giriş yapan Cesur ve Güzel dizisinin yeni bölümleri ne zaman başlıyor merak ediliyor. Sevilen dizi her haftanın Perşembe günlerinde ekranlara geliyor.

İddialı bir oyuncu kadrosuna sahip olan Cesur ve Güzel dizisi ilk bölümlerini geride bıraktı ve seyirci tarafından takip edilen diziler arasında yer alıyor. Dizinin yeni bölümü heyecan ile bekleniyor.

Ali Bilgin’in yönetmen koltuğunda yer aldığı Cesur ve Güzel dizisinin senaryosunu Ece Yörenç kaleme alıyor.


Cesur isimli yakışıklı ve etkileyici bir delikanlı, küçük bir kasabaya yerleşir ve hikaye bu şekilde başları. Küçük kasabada, toprak zengini bir ailenin güzeller güzeli kızı olan Sühan ile Cesur’un yolu kesişecektir.

Tutkulu bir aşk hikayesini ekranla taşıyan Cesur ve Güzel dizisinde Cesur karakterine Kıvanç Tatlıtuğ hayat vermektedir. Sühan karakterini ise ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün oynamaktadır.

Cesur ve Sühan dizide birbirlerine aşık olurlar fakat ikilinin ailelerinin geçmişe dayanan bir kavgası vardır. Gençler bu durumdan habersiz bir şekilde birbirlerine tutku ile bağlanırlar.

Geçmişten gelen ve kapanmamış bir hesap olarak görülen iki aile arasındaki husumet ikilinin aşklarını imkansız hale getirecektir. Cesur’un kasabaya neden yerleştiği ise dizinin ilerleyen bölümlerinde ortaya çıkacaktır.

Cesur ve Güzel dizisi yeni bölüm saat kaçta başlıyor?

Star TV yayın akışına göre dizinin yeni bölümü saat 20.00’da başlamaktadır.

Son Güncelleme: 24.11.2016 18:32
Yorumlar

Google+'da Paylaş