04 Ocak 2017 Çarşamba 16:32
Cesur ve Güzel Cesur Diziden Ayrılacak mı?Kıvanç Tatlıtuğ Vuruluyor?

29 Aralık perşembe günü yeni bölümü ekranlara  gelecek olan Cesur ve Güzelde birbirinden heyecanlı sahneler izleyenlere keyifli dakikalar yaşatmaktadır. Star Tv ekranlarında yayınlanan Cesur Ve Güzel dizisinin bu haftaki bölümünde ailesinin intikamını almak için planlı bir şekilde Tahsin Korludağ'a yanaşan Cesur bu bölümde vurulacaktır.

Cesur bu şekilde diziye veda mı ediyor. Fragmanda sevenleri şok edecek bir ayrıntıya yer verilerek cesurun vurulduğu sahne yayınlanmış ve Cesurun ölüp ölmediği izleyenler tarafından en çok merak edilerek araştırma yapılan konular arasına girmişti.Sizler için araştırdık.

Cesur Diziden ayrılıyor mu?

Ekran karşısına izleyenleri kitleyen 29 Aralık perşembe günü yeni bölümü yayınlanacak  olan Cesur ve Güzelde birbirinden heyecanlı sahneler izleyenlere keyifli dakikalar yaşatmaktadır. Star Tv ekranlarında yayınlanan Cesur Ve Güzel dizisinin bu haftaki bölümünde ailesinin intikamını almak için planlı bir şekilde Tahsin Korludağ'a yanaşan Cesur bu bölümde vurulacaktır. Cesur bu şekilde diziye veda mı ediyor. Fragmanda sevenleri şok edecek bir ayrıntıya yer verilerek cesurun vurulduğu sahne yayınlanmış ve Cesurun ölüp ölmediği izleyenler tarafından en çok merak edilerek araştırma yapılan konular arasına girmişti.

26 bölüm oynama garantili olarak Cesur ve Güzel dizisi yapımcıları ile anlaşan Kıvanç Tatlıtuğ bu bölümde vurulmaktadır. 8 bölüm fragmanında Rıfat'ın yanında vurulan Cesur vurulmakta ancak ölmemektedir. Rıfatın kendisini hastaneye yetişmesi ile hayata tutunan Cesur kendisine bu oyunu oynayan Bülent'ten intikamını almak istemektedir. Tahsin Korludağ artık son gelişmeler ışığında Cesur'un Hasan Karahasanoğlu'nun oğlu olduğuna kanaat getirecektir. Tahsin kendilerine bu kadar yanaşan kendisiyle ortaklık kurduğu ailesiyle tanıştırdığı kişinin canına kıydığı kişinin oğlu olduğunu öğrenmesi sonucu tüm yaşananlara karşı bakışı değişecektir.

Son Güncelleme: 04.01.2017 21:22
Yorumlar

Google+'da Paylaş