09 Şubat 2017 Perşembe 16:06
Cesur ve Güzel 14.bölüm fragmanı çıktı mı 16 Şubat Perşembe Star Tv
 Star Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Cesur ve Güzel dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizi 13.bölüm ile hayranlarının karşısında oldu. İşte detaylar..

 

Perşembe akşamlarına damga vuran diziler arasında yer alan başrollerinde ise Kıvanç Tatlıtuğ, Tuba Büyüküstün gibi isimlerin oynadığı Cesur ve Güzel dizisinin yapımını ise Ay Yapım üstleniyor. 9 Şubat Perşembe akşamı yayınlanan Cesur ve Güzel dizisinde yine önemli gelişmelere tanıklık edildi.

Sevdiği adam ile babası arasında kalan Sühan Korludağ’ın kararı bakalım ne olacak? İşte gelişmeler;

SON BÖLÜM ÖZETİ

Cesur’un Korludağ’da yarattığı değişim Sühan ile tekrar yakınlaşmalarına neden olur. Sühan ise onakarşı atılan adımı karşılıksız bırakmaz ve beklenen adımı atar.

Cahide ile Hülya’nın buluşmasının ardından Korhan çok şaşırır. Hülya’nın durumunu kurtarmak için söylediği yalanlar ile birlikte Korhan Cesur hakkında şüphelerini artırır.

Kasabada yaşanan olaylar ise Cesur’u Tahsin Korludağ ile tekrar karşı karşıya gelmesine neden olacaktır. Sühan ise bir kez daha sevdiği adam ile babası arasında kalacaktır.

Sevgililer günü ile aynı güne gelen Sühan’ın doğum gününde Cesur Sühan’a romantik bir sürpriz yağar. Cesur’un çok büyük bir zafere doğru yol aldığını fark eden Tahsin Korludağ ise tehlikeli bir plan yapar.

 

Cesur ve Güzel dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Star Tv resmi sitesinin ardından gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşacağız.Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 09.02.2017 16:07
Yorumlar

Google+'da Paylaş