02 Şubat 2017 Perşembe 20:00
Cesur ve Güzel 12.bölüm fragmanı çıktı mı son bölüm özeti 2 Şubat 2017 Cesur ve Sühan Evleniyor!
 Perşembe akşamlarının en çok takip edilen yapımlarından bir tanesi olan Cesur ve Güzel dizisinde heyecan devam ediyor. 11.bölüm ile 26 Ocak Perşembe akşamı yayınlanan dizide Cesur ile Sühan’ın evliliği haftaya damgasını vuruyor! İşte detaylar..

 

Sezonun en çok merak edilen yapımlarından bir tanesi de Cesur ve Güzel olmuştu. Gerek tanıtımları gerek ise hazırlıkları ile dizi severleri heyecanlandıran Cesur ve Güzel dizisinin yapımını ise Ay Yapım üstleniyor.

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Tuba Büyüküstün gibi isimlerin yer aldığı Cesur ve Güzel dizisi bu hafta 11.bölüm ile 26 ocak Perşembe akşamı ekranlarda oldu. Dizide bu hafta Cesur ve Sühan dünya evine giriyor! İşte gelişmeler;

SON BÖLÜM ÖZETİ:

Sühan yaşadığı acı ve babasına olan hırsı ile birlikte Cesur’a evlenelim der. Cesur için ise bu adım oldukça önemlidir. Tahsin Korludağ’a bu tam anlamıyla bir savaş ilanıdır.

Cesur’un ihbarıyla birlikte yapılan baskın ise büyük ses getirmiştir. Mithat Toprakçı göz altına alınır ve Tahsin Korludağ ile Mithat arasında olan ilişki sorgulanacaktır.

Cahide ise Sühan’ın evlilik kararının ardından bugüne kadar bilmediği önemli bir gerçek ile yüz yüze gelir. Cahide’nin Korludağ ailesine ve geleceğine bakışı artık tamamen değişir. Ne olursa olsun bu nikaha engel olmalıdır. Cesur ise tüm engelleme çabalarına rağmen Sühan ile dünya evine girer!

 

Cesur ve Güzel dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Star Tv resmi sitesinin ardından gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşacağız.Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 26.01.2017 14:50
Yorumlar

Google+'da Paylaş