09 Şubat 2017 Perşembe 15:50
Çember Volkan (Anıl Altan) Karakterini Canlandıran Kişi Kariyeri,Hayatı ve Kısa Özgeçmişi
 2017 yılının iddialı yapımlarından birisi olan çember dizisi Star TV ekranlarında yerini aldı beğenilerek izlenen çember dizisinde Volkan karakterini canlandıran kişi merak konusu oldu. Dizide Volkan karakterini canlandıran  kimdir? Volkan 2000 en heyecanlı ve genç üyesi olup oldukça iyi bir bilişim uzmanı olarak karşımıza çıkıyor. Çember dizisinde Komiser olarak karşımıza çıkan Volkan karakterine can veren oyuncu Anıl Altan dır. Kendisini daha önce Seksenler dizisinden tanıdığımız Anıl Altan bu dizide de eğlenceli halleri ile izleyici kendisine hayran bırakacak gibi görünüyor.

Star TV televizyonlarında karşımıza çıkacak olan çember isimli dizide komiser yardımcısı Volkan karakteri ile karşımıza çıkacak olan Anıl Altan başarılı performansını bu dizide de gözler önüne serecek. Dizide aldığı komiser yardımcısı rolünde teknik tüm bilgilerin sorumlusu olan özel ekibe girmesiyle kendisini kanıtlama çabasına başlayan Volkan, karakteri zengin bir ailenin küçük bir oğlu iken her şeyi bir kenara koyup polis olmaya karar verir.
Babası ile arası sır bu kararı yüzünden bozulan Volkan Bu nedenle Barış'ı kendisine hoca olarak görür. Komiser Adem'e karşı önyargısı bulunan Volkan'ın Ayşe ile devamlı bir didişme ve rekabeti söz konusudur. Senaryosu ve başarılı oyuncuları ile büyük beğeni toplayacak gibi görünen Star TV ekranlarının yeni dizisi Çember izleyici tarafından büyük ilgi görecek gibi duruyor. Son yıllarda polisiye dizileri olan merakın ve ilginin hızla artması bu alanda dizilerin çoğalmasına neden oldu. Polisiye dizi çember ile komiser yardımcısı Volkan Anıl Altan tarafından canlandırırken oyuncunun hayranları da bu dizi sayesinde kendisiyle Hasret gidermiş olacak.

 

Son Güncelleme: 09.02.2017 16:06
Yorumlar

Google+'da Paylaş