30 Ekim 2016 Pazar 20:02
Çakallarla Dans 4 fragmanı film ne zaman vizyona girecekŞevket Çoruh, Murat Akkoyunlu, Timur Acar ve İlker Ayrık’ın başrollerde yer aldığı Çakallarla Dans film serisinin en yenisi Çakallarla Dans 4 çok yakında beyaz perdede vizyona girecek.

Filmin fragmanı yayınlandı ve kısa sürede en çok seyredilen videolar arasında yer aldı. Yine eğlence ve kahkaha tufanı seyircilerini bekliyor.

Yayınlanan ilk 3 film ile başarı gösteren Çakallarla Dans serisinde bu sefer kahramanlarımız hazine bulacaklar. Son derece zengin olacak olan 4 arkadaşı yine Çakallarla Dans bekliyor.

Fragman yayınlandıktan çok kısa bir süre sonra 500 bin görüntülenmeyi geride bıraktı. Yarım milyondan daha fazla seyredilen fragman seyirciyi gülmekten kırdı geçirdi.

Çakallarla Dans 4 ne zaman vizyona girecek?

Filmin fragmanı yayınlandı aynı zamanda vizyon tarihi de seyirciye haber verildi. Beyaz perdede Çakallarla Dans 4, 25 KASIM 2016 tarihinde yerini alacak.

Yeni filmin en çok dikkat çeken isimlerinden birisi ekibe yeni dahil olan Hande Katipoğlu oldu. Güzel oyuncu yeni filmde çok önemli bir karakter olan Tavşan Zeynep’e hayat verecek. Hande Katipoğlu ekranlarda Yahşi Cazibe isimli dizisiyle tanınmıştı.

2010 yılında serinin birinci filmi yayınlanmıştı ve Çakallarla Dans sinema perdesinde göstediği başarının ardından Çakallarla Dans 2 ve ardından 2014 senesinde Çakallarla Dans 3 Sıfır Sıkıntı filmi yayınlandı.

2 yıl aradan sonra Çakallarla Dans 4 beyaz perdeye geliyor. Filmin 25 Kasım tarihinde vizyona gireceği yayınlanan fragman ile haber verildi.

Yorumlar

Google+'da Paylaş