27 Aralık 2016 Salı 14:56
Çağlar Çorumlu kalp krizi geçirdi sağlık durumu nasıl?
 Show Tv ekranlarının sevilen komedi programı Güldür Güldür Show’un öne çıkan isimlerinden olan Çağlar Çorumlu bir reklam filmi için kamera karşısına geçti ve çekimler sırasında ise kalp krizi geçirdi. Oyuncunun sağlık durumu ile ilgili bilgiler sizlerle!

 

BKM’nin yapımını üstlendiği Güldür Güldür Show’un oyuncu kadrosunda yer alan Çağlar Çorumlu kalp krizi geçirdiği öğrenildi. Ünlü gazeteci Büşra Bozok Aytek’in haberine göre geçtiğimiz hafta bir firmanın marka yüzü olan ve bu markanın reklam çekimleri için kamera karşısına çıkan Çağlar Çorumlu çekimler sırasında sırtında bir ağrı olduğunu ve kendisini kötü hissettiğini söyledi.

Bu şikayetlerin ardından Çağlar Çorumlu için sete ambulans çağırıldı. Gelen sağlık ekipleri ise Çağlar Çorumlu’nun kalp krizi geçirdiğini fark edince acil olarak hastaneye kaldırdı.

Ameliyata alınan Çağlar Çorumlu’nun operasyon ile birlikte kalp damarlarına üç stent takıldı ve birkaç gün içinde oyuncu müşahade altında tutulduktan sonra serbest bırakıldı. Gelen son bilgilere göre Çağlar Çorumlu’nun sağlık durumunun iyi olduğu ve evinde dinlenmeye çekidiği belirtildi.

Son Güncelleme: 27.12.2016 21:24
Yorumlar

Google+'da Paylaş