07 Ocak 2017 Cumartesi 22:33
Bursa'da kar tatili olacak mı? Bursa'da Yarın kar tatili var mı? 9 Ocak Pazartesi!
Bursa'da kar yağışından nasibini aldı. Bursa ve çevre illerde etkili olmaya başlayan kar yağışı hayatı olumsuz yönde etkilemeye devam ediyor. Belediyeler çalışıyor ancak yinede kar yağışı eğitimde aksamalara neden olacak gibi! Bursa'da okulların yarın tatil edilmesine neden olacak mı? Bursa'da yarın okullar tatil mi? Bursa'da başlayan kar yağışı il merkezi ve ilçelerde eğitimde aksamalara neden olacak mı? Bursa valiliği tarafından alınacak kararlar an be an burada! 

Bursa'da kar tatili yapılan okullar hangileri.. Bursa'da okullar tatil edilecek mi? Kar yağışını devam ettiği ilimizde hangi okullar tatil edilecek? Bursa ve ilçelerinde özellikle iç kesimlede yer alan ilçelere bağlı köylerine yapılan taşımalı eğitimin aksayacağı tahmin ediliyor. Bursa'da eğitime ara verilen okullar son dakika haberleri, kar tatili var mı? Kar Tatili olan iller hangileri ve detaylar haberimizde..

Bursa'da okullara kar tatili var mı? Ziyaretçilerimizin en çok merak ettiği sorular ve cevapları burada! Türkiye genelinde hangi okullarda tatil mi? Eğitme ara verilen okullar son dakika haberleri, kar tatili var mı? Kar Tatili olan iller nereler ve detaylar haberimizde..


KAR YAĞIŞI SON DURUM

Kar yağışları devam ediyor. Konya'nın güneyinde de etkili olmaya başlayan kar yağışı nedeniyle don uyarısı yapıldı. Kar yağışının yoğunlaşmasının ardından kar kalınlığının 20 cm ve üzerinde olması bekleniyor. Antalya - Konya kara yolu başta olmak üzere ulaşımda aksamalar meydana geleceği tahmin ediliyor. Buzlanma ve Don yine dikkat edilmesi gereken diğer olumsuz unsurlar arasında..

Yalova, Eskişehir, Kütahya ve Bilecik'te de kent merkezleri dahil ilçlerde kar yağışından etkilenmiş durumda!

Kar Tatili Yapılan İller ve İlçeler için TIKLAYINIZ
Son Güncelleme: 07.01.2017 22:37
Yorumlar

Google+'da Paylaş