25 Kasım 2016 Cuma 20:27
Bu Şehir Arkandan Gelecek ne zaman başlayacak hangi gün yayınlanacak?Başrollerinde Gürkan Uygun, Kerem Bürsin, Leyla Lydia Tuğutlu gibi önemli sanatçılar yer alacak. Yeni sezonda ekranları olması beklenen Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin ne zaman yayın hayatına gireceği de belli oldu.

Ay Yapım tarafından yapımcılığı üstelenilen dizinin yönetmenlik koltuğunda oturan isim Çağrı Lostuvalı olacak. Dizinin yeni sezonda hangi kanalda yayın hayatına merhaba diyeceği de merak ediliyordu. Kanal D ve Show TV kanallarının dizi ile isminin anılmasına rağmen dizinin ATV ekranlarında yayın hayatına başlayacağı konuşuluyor.

Bu Şehir Arkandan Gelecek isimli dizinin çekimleri başladı. Dizinin de Ocak ayı itibariyle ekranlarda yerini alması bekleniyor. Dizi ilk bölümünden itibaren ATV ekranlarında yerini alacak.

Ece Yörenç tarafından senaryosu hazırlanan dizi projesi için çalışmalar devam ediyor. Dizide başrol olarak ekranlarda yerini alacak olan Kerem Bursin, Ali karakterine hayat verecek.

Ali adlı genç İstanbul’da 20 yıl boyunca kaçtığı geçmişi ile yüzleşmeye dizideki hikaye ile başlayacak. Kerem Bursin Ali karakteri için dizi başlamadan önce sıkı bir çalışma programı ile boks antrenmanları yaptığı konuşuluyor. Dizide Ali karakterinin boks sahneleri ekranlara gelecek.

Gürkan Uygun, Osman Alkaş ve Burak Tamdoğan, Bu Şehir Arkandan Gelecek isimli dizi projesinde Kerem Bursin ve Leyla Lydia Tuğutlu ile birlikte yer alacaklar.

Son Güncelleme: 25.11.2016 20:27
Yorumlar

Google+'da Paylaş