27 Ekim 2016 Perşembe 16:07
Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi kadın başrol oyuncusu belli oldu!
Yakında Kanal D ekranlarında başlayacak olan ve başrollerinde ise Kerem Bursin’in rol alacağı Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi ile ilgili bilgiler netleşmeye devam ediyor. Dizide yer alacak olan kadın başrol oyuncusu da belli oldu. İşte detaylar..
 
Hazırlıkları tam gaz devam eden ve oyuncu kadrosunda Kerem Bursin, Gürkan Uygun gibi isimlerin yer alacağı Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi ile ilgili bilgiler netlik kazanmaya devam ediyor. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği yönetmenliğini ise Çağrı Vila Lostuvalı’nın yapacağı Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde rol alacak olan kadın başrol oyuncusu netlik kazandı.
Yakında Kanal D ekranlarında başlayacak olan Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde rol alacak olan Saadet Işıl Aksoy olacak.

Saadet  Işıl Aksoy kimdir?
Saadet Işıl Aksoy 29 Ağustos 1983 tarihinde dünyaya gelmiştir. Dizi ve sinema oyuncusu olan Aksoy Başak burcudur. 33 yaşında olan ünlü oyuncunun iki abisi vardır. Saadet Işıl Aksoy’un annesi ise polis baş müfettiştir.

Babası Anıl Aksoy ise emekli başkomiserdir ve 2013 yılında vefat etmiştir. 2010 yılında Çelik Manolyalar tiyatro oyununda rol alan Saadet Işıl Aksoy ilk olarak 2007 yılında Yumurta filmi ile deneyim yaşamıştır.

2009 yılında Twice Born adlı filmde Penelope Cruz ile birlikte rol alan Saadet Işıl Aksoy 2014 yılında ise Pamir Kıraner ile evlenmiştir. 2015 yılında ABD’ye yerleşen Saadet Işıl Aksoy Hollywood’da film görüşmeleri yapmaktadır.

Muhteşem Yüzyıl dizisinde de rol alan Saadet Işıl Aksoy son olarak Kördüğüm dizisinde rol almıştır.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş