08 Şubat 2017 Çarşamba 13:36
Bu Şehir Arkandan Gelecek 7.bölüm Fragmanı Çıktı Mı 15 Şubat Çarşamba ATV
 ATV ekranlarında yayınlanan ve yoluna başarılı bir şekilde devam eden Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde heyecan devam ediyor. Bu hafta 6.bölüm ile sevenlerinin karşısında olan diziden ayrıntılar ve gelişmeler sizlerle!

 

Başrollerinde Kerem Bursin, Leyla Lydia Tuğutlu, Gürkan Uygun gibi isimlerin oynadığı ve Ali’nin hayat hikayesine dikkat çeken Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi yayınlandığı ilk günden bu yana her bölüm üstüne koyarak devam ediyor.

Bu hafta 6.bölüm ile yine reytinglerde üst sıralarda yer almayı başaran Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde yaşananlar ve gelişmeler şöyle;

SON BÖLÜM ÖZETİ

Şahin’in babası olduğunu öğrenen Ali bu haberin ardından büyük bir şok yaşar. Rauf Anne ve Şahin başta olmak üzere herkesin ona yalan söylemesi de Ali’nin sarsılması için başka bir etken olur. Öğrendiklerinin yükü altında ezilen Ali’yi zor günler beklemektedir.

Ali Bora ile tanışır. Derin’in de yüzüstü bırakıp gitmesinin ardından Ali’nin Aslı dışında aşka kimsesi kalmamıştır. Aslı ise ona duyduğu aşkla arkadaşlığı arasında kalmıştır.

Ali ile Derin’i barıştırma sonuçları çaba vermemiştir. İstanbul’daki son gecesinde Ali’yi hedef alan saldırı aynı zamanda Şahin ve Rauf’un hayatının tehlikeye girmesi anlamına gelir.

Derin ise babasının şantajından dolayı eve dönmek zorunda kalmıştır. Yiğit ile akşam yemeğine çıkmak da dahil olmak üzere her şeyi yapsa da babasına meydan okumaktan da geri kaçınmaz.

 

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi yeni bölüm fragmanı ATV resmi sitesinin ardından yayınlanacaktır. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 08.02.2017 13:36
Yorumlar

Google+'da Paylaş