01 Şubat 2017 Çarşamba 14:42
Bu Şehir Arkandan Gelecek 6.bölüm fragmanı çıktı mı 8 Şubat Çarşamba ATV
 ATV ekranlarında en çok takip edilen diziler arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi 5.bölüm ile sevenlerinin karşısına 1 Şubat Çarşamba akşamı çıktı. İşte detaylar..

 

Son haftaların en gözde yapımlarından bir tanesi de Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi diyebiliriz. Başrollerinde Kerem Bursin, Leyla Lydia Tuğutlu, Gürkan Uygun gibi isimlerin yer aldığı Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi her Çarşamba akşamı ekranlarda olmaya devam ediyor.

1 Şubat Çarşamba akşamı 5.bölüm ile ekranlarda olan dizide bu hafta yaşananlar ise şu şekilde;

SON BÖLÜM ÖZETİ:

Ali’ye zarar vermek için yapılan hileli dövüş sırasında Tekin onun Şahin’in oğlu olduğunu anlar. Ancak işler yolunda gitmemektedir. Ali’nin umudu boşa çıkar. Tekin’in insafa gelmesi ise olayların düzelmesi için tek çare olacaktır.

Ali Şahin’in düştüğü durum yüzünden kendini suçlu hissetmektedir. Onun serbest kalması için Yiğit ile ilgili son bir geçen Şahin bakalım neler yapacak?

Şartlı tahliyesini yakmak pahasına Tekin’in evini basan ve yakasına yapışan Şahin gözaltına alınır. Hapse dönmekten kurtulmasının tek yolu ise Tekin’in şikayetini geri alması olacaktır.

 

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi yeni bölüm fragmanı ATV resmi sitesinin ardından yayınlanacaktır. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 01.02.2017 14:43
Yorumlar

Google+'da Paylaş