11 Ocak 2017 Çarşamba 22:48
Bu Şehir Arkandan Gelecek 3.bölüm fragmanı çıktı mı 18 Ocak 2017 Çarşamba ATV Ali Derin
 ATV ekranlarının çiçeği burnunda yapımlarından olan Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. 11 Ocak Çarşamba akşamı yayınlanan dizi ile ilgili bilgiler sizlerle!

 

Çarşamba akşamlarının yeni yıldızlarından da bir tanesi Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi oldu. Uzun zamandır yayın hayatına girmesi beklenen dizinin oyuncu kadrosunda Gürkan Uygun, Kerem Bursin, Leyla Lydia Tuğutlu gibi isimler yer alıyor.

Geçtiğimiz hafta yeni yılın ilk haftasında 4 Ocak Çarşamba akşamı ekranlarda olan dizide bu hafta yaşanan gelişmeler şu şekilde;

Son bölüm özeti:

Rauf’un oynadığı oyun ile birlikte Ali yük gemisine binemez ve yeniden belgelerini çıkartana kadar İstanbul’da kalması gerekir ve Şahin’e sığınır. Şahin ise Ali’nin oğlu olduğunu öğrendiği andan itibaren hayata tekrardan bağlanmıştır. Ama bu sır şimdilik beklemek zorundadır.

Ali ise İstanbul’da kaldığını Derin’e söylemek için Derin’in evine gider ancak Derin’in orada oturmadığını öğrenir. Derin’e ulaşabileceği hiçbir yer olmayan Ali onu kaybettiğini düşünür.

Mirkelamoğullarının evine ise gerilim düşmüştür. Skandal haberin ardından düğün iptal olur. Tekin Mirkelamoğlu kurduğu düzenin bozulmasından korkmaktadır.

Derin ise Ali’nin çok uzaklarda olduğunu düşünerek Ali ile bir daha görüşmeyeceği konusunda ailesine söz verir. Ali’nin gitmediğini tesadüfen öğrenince işler karışır.

 

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi yeni bölüm fragmanı ATV resmi sitesinin ardından yayınlanacaktır. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 11.01.2017 13:40
Yorumlar

Google+'da Paylaş