22 Ekim 2016 Cumartesi 11:36
Bodrum Masalı yayın günü değişti hangi gün yayınlanacak?
Yaz döneminden bu yana her bölümü merakla takip edilen Bodrum Masalı dizisinde heyecan devam ediyor. Yapımcılığını TMC Film’in üstlendiği Bodrum Masalı dizisi hakkında Kanal D’den önemli bir karar geldi. İşte detaylar..
 
Oyuncu kadrosunda Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Alperen Duymaz, Dilan Çiçek Deniz, Hilmicem İntepe ve Toprak Sağlam gibi isimlerin yer aldığı yönetmenliğini ise Mehmet Ada Öztekin’in üstlendiği Bodrum Masalı dizisi hakkında Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor.
Dizi ile ilgili Kanal D ‘den önemli bir karar geldi. Yaz döneminden bu yana Perşembe akşamları ekranlarda olan Bodrum Masalı dizisinin yayın günü değişti. Bodrum Masalı dizisi bundan böyle Pazar akşamları ekranlarda olacak.
Dizi yeni yayın gününde 30 Ekim Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D ekranlarında olacak.
Son Bölüm Özeti:
Bodrum Masalı dizisinin son bölümünde Alara babasına yumruk atan Ateş’i terk eder. Cahit ise bu olanların ardından hırslanmıştır. Gönenç ise Gözde ile Evren arasındaki sırrı bulmak için çok yaklaşmıştır.
Ateş ise hem plajda hem de otelde olanlardan dolayı kendini suçlu hisseder ve bu durumu düzeltmek için Faryalı ile konuşur.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş