27 Ekim 2016 Perşembe 16:18
Bodrum Masalı neden yayınlanmıyor yeni bölüm ne zaman?
Kanal D ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Bodrum Masalı dizisinde heyecan devam ediyor. Bu hafta 27 Ekim Perşembe akşamı ekranlarda olmayan dizi ile ilgili bilgiler sizlerle..
 
Perşembe akşamlarının fenomen dizileri arasında yer alan başrollerinde ise Timuçin Esen, Hilmicem İntepe, Dilan Çiçek Deniz, Alperen Duymaz gibi isimlerin yer aldığı ve yaz döneminden bu yana reytinglerde üst sıralarda yer alan Bodrum Masalı dizisi bu hafta 27 Ekim Perşembe akşamı ekranlarda olmadı.

Sevilen dizinin neden yayınlanmadığı da hayranları tarafından merak ediliyor. Bodrum Masalı dizisi bu hafta 27 Ekim Perşembe akşamı yayınlanmadı çünkü yayın günü değişti.
Bodrum Masalı dizisi bundan böyle Pazar akşamları ekranlarda olacak. Bodrum Masalı yeni gününde yeni bölümü ile 30 Ekim Pazar akşamı ekranlarda olacak.

10.bölüm özeti:
Dizinin 10.bölümünde Ateş Cahit’in şantaj için kullandığı belge ve fotoğrafların olduğu hard diski ele geçirmek için uğraşır. Yakalanma riski ile de burun buruna gelir. Cahit Ateş’i bu kez affetmeyecektir. Her şeyin sorumlusu olarak gördüğü Alara’yı da evden kovar.

Cenk’in Su’ya çok kritik bir anda yardımcı olması da Kelebek’i rahatsız eder. İpek de ona olan duygularını Kelebek’e açıklar. Evren ise yıldız ile arasını düzeltmek için her yolu dener.
Bu uğurda herkesi kullanır. Faryalı ise tüm içtenliği ile Yıldız’a yardımcı olmaya çalışır. Evren’e kızgın olan Gözde ise Yıldız’a gerçekleri söylemeli midir kararsız kalmıştır.
Bodrum Masalı dizisi her Pazar akşamı Kanal D ekranlarında olmaya devam edecek!
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş