10 Kasım 2016 Perşembe 21:28
Bodrum Masalı Hilmi Cem İntepe (Kelebek) Kimdir?

Cuma akşamlarının merakla beklenen dizileri arasında girmeyi başaran Bodrum Masalı oyuncuları merak edilmeye başlandı. Dizinin yakışıklı jönleri arasında yer alan ve kendisini daha önceden Survivor'dan tanıdığımız Hilmicem İntepe kimdir, nerede doğmuştur, sevgilisi kim ve eğitimi gibi kısa bilgilerin yer aldığı hayat biyografisi haberimizde..

Bodrum Masalı dizisinin sevilen karakterleri arasında yer alan Kelebek lakaplı Hilmicem kimdir? İşte detaylar..

KELEBEK - HİLMİ CEM İNTEPE KİMDİR?

Bodrum'u yakından tanıyan Hilmi Cem 19 Mayıs 1992 Muğla Yenice doğumludur. Oyuncu 18 yaşına kadar Bodrum Güvercinlikte yaşadı. Gençlik yılları Bodrum'da geçen Hilmicem'in Yetenek Sizsiniz ve Survivor'a katılması tesadüf değildir. Genç oyuncu Hilmicem lise yıllarının başında kendi kendine dans etmeye başlamış ve eğitim almadan belli bir seviyeye gelmeyi başarmıştır. Latin danslarına merak salan Hilmi Cem, salsada şampiyonlukları vardır. Acun ILCALI tarafından yapılan 2013 Survivor yarışmasında şampiyon olmuş, Yetenek Sizsiniz'de yarı finale kadar gelmiştir. Hilmicem halen İstanbul'da yaşamaktadır.

BODRUM MASALI KONUSU
- Lüks hayat yaşayan ailemizin başı aile reisi Evren'in aldığı yanlış kararlar yüzünden sıkıntıya girecektir. Otelleri satılan ve hayata tutunmak için küçük köhne bir otelde her şeye baştan başlamak aileyi zorlayacak ve gerçek hayatla tanışmlarına vesile olacaktır. Kolejde okuyan Ateş ve Su lüks hayattan kopacak be gerçeklerle yüzleşeceklerdir.

Bodrum Masalı Nerede Çekiliyor?
Yeni dizi Bodrum Masalı, Bodrum Lisesin'de çekilmektedir. Okulların açılmasının ardından mekan değişikliğine gidileceği sanılmaktadır.
 

Son Güncelleme: 10.11.2016 21:30
Yorumlar

Google+'da Paylaş