12 Kasım 2016 Cumartesi 15:53
Bodrum Masalı dizisi bitiyor mu

Kanal D ekranlarının sevilen dizilerinden olan ve yaz döneminden bu yana sevenlerinin karşısında olan Bodrum Masalı ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizinin biteceği ile ilgili dedikodular artmakta. İşte haberin detayları..

Başrollerinde Timuçin Esen, Şevval Sam, Dilan Çiçek Deniz gibi isimlerin yer aldığı Bodrum Masalı dizisinde heyecan devam ediyor. İlk olarak Perşembe akşamları karşımızda olan dizi daha sonradan gün değiştirmiş ve Pazar günlerine geçiş yapmıştı.

Pazar akşamlarının beğeniyle takip edilen dizilerinden olan Bodrum Masalı dizisinin biteceği ile ilgili iddialara Mesut Yar açıklık getirdi. Mesut Yar’ın açıklamasına göre Bodrum Masalı dizisi yayın hayatına son verecek. İşte o açıklama;

“Gününü değiştiren Bodrum Masalı’nın (Kanal D) son bulacağı bizzat dizi oyuncularından birinin ağzından kaçtı. Kaçtı da ne oldu? Aslında sürpriz olmadı.

Kaç kere yazdık, bir kez daha yazarız; “günü değişen dizilerin iflah olma gibi bir şansı yok”… Şanslı olan birkaç diziyi de ben istisna olarak değerlendiriyorum. Ve biliyorum ki bizim televizyon dünyasında “istisnalar kaideyi bozmuyor”

Son Bölüm Özeti:

Ateş ve Aslı’nın başa derde girmiştir. Adada mahsur kalan gençler zor durumdadır ve Aslı’nı hayatı tehlikeye girer. Yıldız ise çocukların başına gelenleri duyunca çok üzülür. Evren onu zayıf tarafından yararlanır ve onu Faryalı’ya karşı doldurur.

Alara ise Ateş ile Aslı’nın yakınlaşmasını kıskanmıştır. Cenk de Kelebek ile Su arasında yaşananları kıskanmaya devam eder. Bodrum Masalı dizisi her Pazar Kanal D’de!

Yorumlar

Google+'da Paylaş