24 Ekim 2016 Pazartesi 20:57
Bir Garip Aşk dizisi ne zaman başlayacak?
Kanal 7 ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve bir döneme damga vuran Bir Garip Aşk dizisi ile yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Dizinin yeni bölümlerinin çekimlerinin yapıldığı ve yeni bölümlerinin başlayacağı belirtildi. İşte detaylar..
 
Hint dizilerinin ülkemizde yayınlayıcı kanalı olan Kanal 7’nin bir döneme damga vuran Hindistan dizisi Bir Garip Aşk ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Yeni yayın döneminde diziler ile ilgili yeniliklere gidecek olan Kanal 7’nin Bir Garip Aşk dizisini tekrardan yayın akışına dahil edeceği belirtildi.
Resmi bir açıklama gelmemesinin yanı sıra Bir Garip Aşk dizisinin  aralık ayında Kanal 7 ekranlarında olacağı belirtiliyor.
Bir Garip Aşk Konusu
Bollywood yıldızlarının rol aldığı Bir Garip Aşk dizisi Hindistanda Is Pyaar Ko Kya Naam Doon adıyla yayın hayatını sürdürmüştü. Büyük bir ilgi ile takip edilen Bir Garip Aşk dizisinin başrol oyuncuları ise Barun Sobi, Sanaya İrani, Daljeet  Kaur Bhanot gibi isimler.
Hindistan’ın küçük bir şehrinde orta halli bir ailenin kızı olan Khushi Kumari Gupta ve Delhi’de yaşayan zengin iş adamı Arnav Sing’in tesadüflerle dolu büyük bir aşkını ele alıyor.
Sevimli, konuşkan, becerikli ve geleneklerine bağlı olan Khushi ile Arnav’ın yolu bir otelde definede kesişir. Yanlışlıkla moda defilesinin ortasına düşen Kushi ilk kez Arnav ile karşılaşır.
Olaydan sonra Khushi Delhi’ye gider. Delhi’de yaşayan Khushi ile Arnav’ı sürekli karşılaşmaları da zamanla ikilinin iyi anlaşmasına neden olur.
Bir Garip Aşk dizisi oyuncu kadrosu
Barun Sobti
Sanaya Irani
Vishesh Bansal
Daljeet Kaur Bhanot
Abhaas Mehta
Deepali Pansare
Akshay Dogra
 
Son Güncelleme: 24.10.2016 20:58
Yorumlar

Google+'da Paylaş