11 Şubat 2017 Cumartesi 16:56
Bir Garip Aşk 82.bölüm Fragmanı 12 Şubat Pazar Kanal 7

Kanal 7 ekranlarının Hint dizileri arasında yer alan ve her akşam sevenlerinin karşısında olan Bir Garip Aşk dizisinde heyecan tam gaz devam ediyor. 82.bölüm ile sevenlerinin karşısında olmaya hazırlanan diziden ayrıntılar sizlerle!

Haftanın her akşamı yeni bölümleriyle sevenlerinin karşısında olan Bir Garip Aşk dizisi şuanda İki Yabancı dizisi le birlikte Kanal 7’nin dizi ve reyting kozlarında bir tanesi diyebiliriz.

Hindistan’da yayınlandığı süre zarfında önemli işlere imza atan Bir Garip Aşk diziş 82.bölüm ile 12 Şubat  Pazar günü yayınlanıyor. İşte son bölümden yaşananlar;

SON BÖLÜM ÖZETİ

Arnav khushi’nin babaannesi tarafından aşağılanmasına sessiz kalamaz. Diğer yandan Anjali’nin kayboluşları da tedirgin etmeye başlamıştır. Supadra’nın Khushi ve Arnav hakkında öğreneceği yeni bilgiler de vardır.

Supadra Arnav’ın karşısında Khushi’nin kendisi ile kıyaslanması ve kendisine hak verilmemesinden dolayı kızgındır. Her fırsatta Khushi’ye sataşsa da Khushi kollanır.

Khushi’yi ailenin albümüne bakarken gören Supadra bu fırsatı kaçırmak istemez ve hemen harekete geçer. Devyani ise onu Khushi’nin düşündüğü gibi birisi olmadığı konusunda ikna etmeye çalışmaktadır.

Manaroma ise son günlerde sık sık kaybolan Anjali’nin peşine düşerek ne işler çevirdiğini öğrenmek ister.

Son Güncelleme: 12.02.2017 23:02
Yorumlar

Google+'da Paylaş